Відбудеться вечір однією з найулюбленіших і популярних актрис Росії Олени Яковлевої. Хоча її можна назвати і нашою співвітчизницею - народилася в Житомирській області (Новоград- Волинський), закінчила школу в Харкові, звідки і поїхала вступати в ГІТІС.

Її ім'я не потребує представлення - немає такої людини, яка жодного разу не бачила би її кіноролей (від знаменитої «Інтердівчинка» до багатосерійної «Каменської»)...

Коли ж постало питання про те, як позначити зустріч з глядачами, Яковлєва сказала: «Тільки давайте не будемо називати «Творчий вечір» - це занадто відповідально і голосно звучить! Просто напишіть на афіші: «Олена Яковлева: Відверта розмова»

Актриса розповість про себе, свої ролі у театрі і в кіно, зустрічах в житті і на сцені, пригадає смішні історії на сцені і знімальному майданчику а також щиро відповість, навіть, на самі «незручні» запитання. І, повірте, такого довірливої розповіді, такої відвертої розмови, такого трепетного ставлення до зустрічей з глядачами і Ви більше не зустрінете ні в кого.
Тільки у Олени Яковлевої!
Тривалість програми - 2,5 години без антракту .

Олена Яковлева - народна артистка Росії, лауреат Державної премії Росії, лауреат премій «Ніка» (двічі), «ТЕФІ», «Золотий орел».