День народження «Pleasantville» - нам 1 рік! Ви всі запрошені на це свято, на День народження усіма улюбленого атомного гриля «Плезентвілль»!

Ми ще зовсім маленькі, але встигли зробити дуже багато за цей рік: провести ряд драйвових концертів і веселих вечірок, створити найсмачнішу пропозицію по меню, запустивши першими в місті домашні натуральні ковбаски на грилі, найсмачніші м'ясні бургери, і нарешті - ми тричі перефарбували наші корови, а це на хвилиночку, - все нові і нові фотографії в колекції всіх діточок в місті.

У свій День народження ми приготували для вас частування та сюрпризи - святкове шоу, яке запам'ятається вам надовго, святковий торт, а також чудовий акустичний концерт Андрія ГрейЧанніка - соліста групи «Дороги Міняють Колір».

«ДМЦ» - відома полтавська російськомовна альтернативна рок- група , яка у своїх піснях і музиці вдало поєднує ліричність, пронизливий сенс текстів, зачаровує мелодику і, при цьому, вони зовсім попсові. «ДМЦ» - це чесні тексти і вибухова музика, емоції і почуття, які дуже полюбилися в багатьох містах України та Росії. Унікальність концерту - в акустичному звучанні пісень «ДМЦ». Саме тому потрібно неодмінно прийти і почути це нове звучання.

Улюблений гість, якщо ти весь рік провів з нами, не пропустивши не одного концерту; якщо ти одного разу відвідав атомний гриль на днях; якщо ти ще жодного разу не був у нас - приходь на святкування Дня народження атомного гриля «Плезентвіль» і розділи цю радість з нами.

Вже резервуємо столи та стільці біля барної стійки за телефоном 0412-42-22-69, 068-78-62-888.
http://pleasantville.com.ua
Приєднуйтесь до наших спільнотам:
Facebook https://www.facebook.com/Pleasantville
Вконтакте http://vk.com/pleasantville