Ініціаторами створення оригінальної сувенірної майстерні є два житомирських дизайнера – Оксана Лавріна та Ольга Окружко.

Основна мета сувенірної майстерні «Клевер» – об’єднати житомирських майстрів хенд-мейду, створити для них обширну сферу діяльності та взаємозв'язок з поціновувачами хенд-мейду і покупцями авторських робіт.

Заснована майстерня на базі рекламно-виробничого агентства «Клевер» і тісно з ним пов'язана. Це надає свої переваги – багато сувенірів можна зробити на місці протягом 15-30 хвилин за наявності матеріалів.

Фішкою сувенірної майстерні «Клевер» є виготовлення на замовлення авторських виробів будь-яких видів з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.

На сьогодні майстерня об’єднує 25 майстрів з обробки дерева, скла, каменю тощо не тільки Житомира, але й Бердичева, Києва. Усі вони творять під егідою житомирської сувенірної майстерні «Клевер». З роботами майстрів уже можна ознайомитись на публічній сторінці «Вконтактє» http://vk.com/souvenirworkshop.

Ініціатори сувенірної майстерні «Клевер» переконані, що талановита людина – талановита в усьому. Тому вони також будуть проводити майстер-класи для дорослих і дітей з різних видів хенд-мейду. Сьогодні уже сформовано список майстер-класів, які будуть проходити у зручні для учасників години вихідних днів протягом грудня-січня. Графік грудневих майстер-класів уже оприлюднений на сторінці сувенірної майстерні «Вконтактє».

«Приміщення у нас мініатюрне, а тим і затишне. Майстер-класи будуть невеликі – по 10 осіб. Це дозволить приділити час та увагу всім. Головна мета найближчих майстер-класів – виготовлення корисностей до Нового року. Малюки та дорослі зможуть порадувати своїх близьких та рідних власноруч розфарбованими гіпсовими фігурками сніговиків і снігуроньок, а також новорічними листівками в стилі скрапбукінг, власноручними магнітами з полімерної глини. Обіцяємо, що ви знайдете свою казку там, де не чекали її побачити. Адже наш слоган – "Сувенірна майстерня «Клевер» – своя казка для кожного"», – каже дизайнер Ксенія Лавріна.

Після урочистого відкриття, у майстерні «Клевер» буде створено відділ найрізноманітніших матеріалів для хенд-мейду.