"Божі тварі" — це притча про повсякденне життя двох сімей. Дочка заможного селянина виявляє, що вагітна від сусідського хлопчини, бідняка і сина пияка. Батько дівчини наполягає на аборті, але тут в справу втручаються тварини із скотного двору: Кінь, Півень, Пес, Корова і Свиня. Вони і рятують дівчину від морального злочину.

Феномен п’єси — в незвичайній легкості і сентиментальності життєвої історії. Дія розгортається в хліву, де нарівні з людьми діють домашні тварини, які по-своєму бачать те, що оточує, по-своєму роздумують над подіями, що відбуваються, стають свідками дивних людських взаємовідносин. У » Божих тварях» показано наше життя без оздоб, без лакування.

Історія, розказана Марією Ладо, навіть занадто проста.У ній люблять, міркують про життя, думають про смерть. Люди, коні, свині — всі разом.

Проста, майже біблейська розповідь про душевне озлоблення людей і чистий, праведний світ природи. Про те, що тварини виявляються ближче до заповідей Христа, ніж люди. Ця історія, в якій, окрім людей, дійовими особами дивовижним чином стають і тварини, і навіть ангели, — гімн найвищим і світлішим людським почуттям: любові, вірності, доброті, милосердю — така мораль простої  історії.

Режисер – постановник : заслужений діяч мистецтв  України Наталія Тімошкіна
Художник – постановник: Валерій Кулавін
Художник по костюмах: Ельвіра Курилюк

Дійові особи та виконавці:

Батько – Олександр Шкарупа
Мати – з.а. України Лілія Берелет, з.а. України Галина Сергєєва
Сусід – з.а. України Микола Карпович, Андрій Доманський
Даша – Світлана Гонтарська, Вікторія Карпінська
Олексій – Олександр Литовченко,Олег Рогов
Півень – Дмитро Зіневич, Петро Авраменко
Собака – Андрій Доманський, Микола Варфоломєєв
Свиня – Ольга Карпович,
Корова – з.а. України Оксана Павлова,
Коняка – Тетяна Соломійчук, Галина Могильницька

Вистава на ІІ дії. Тривалість 2 год.30 хв.

Детальна інформація за телефоном: (0412) 47-33-88