Знаменитий український співак, композитор, автор пісень, який підкорив всю Європу своїми зоряними ролями в популярних шоу: «Kiss me Kate», «Собор Паризької Богоматері», «Титанік». Особливе місце в біографії співака займає роль der Tod в мюзиклі «Elizabeth» і Жана Вальжана в мюзиклі «Знедолені» («Les Miserables»). Саме за ці ролі преса, критики і глядачі закріпили за Олегом статус зірки європейської сцени. Олег Винник не просто співак, а й талановитий актор, він зіграв головні ролі у відомих фільмах і телесеріалах: «Наш Чарлі», «Любов у Калінінграді», «Обличчя злочину».

Концерти співака проходять дуже душевно: хороший звук, світлова шоу-програма, незабутній вокал підкорюють глядачів і дарують хвилини захоплення. Ви почуєте пісні російською, українською, німецькою мовами. Хіти співака (такі як «Щастя», «Ангел», «Аромат кохання») роками перебувають на верхівці радіо чартів, а відеороботи на YouTube-каналі набирають мільйонні перегляди.

Незабутній концерт на європейському рівні зі знаменитим Олегом Винником стане найкращим подарунком для Вас і Вашої родини! Не пропустіть можливість побувати на грандіозному заході.

Детальна інформація: (0412) 47-33-88