В Житомир завітає із своєю програмо Черкаська обласна філармонія, а саме тріо "Вербена" та ансамбль народної музики "Росава"!

Тріо бандуристок "Вербена" почало свою діяльність у Черкаській філармонії у 1987 році. Назву свою коллектив отримав від романтичної чаклунської трави - вербени, що має чудодійну силу. 

Творчий профіль тріо окреслився дуже вдало - лірико-колоратурне сопрано Людмили Ларікової, драматичне сопрано Лідії Зайнчківської і мецо-сопрано Ольги Калини утворили яскраве за акордовою пластикою звучання.

 "Вербена" стала лауреатом Всеукраїнського і Міжнародного конкурсів, побувала на гастролях в усіх областях України. Ці поїздки дають артисткам розуміння того, наскільки важлива їхня місія, а щира підтримка слухачів надихає на нові пошуки і, зрештою, даєвідчуття гордості за рідну культуру.

 Ансамбль народної музики "Росава" був створений у 1983 році при Черкаській обласній філармонії. Незмінним керівником колективу з часу його заснування є випускник Державної консерваторії ім. М.В. Лисенка, лауреат Міжнародних фестивалів, заслужений артист України Микола Петрина, відомий як віртуоз-виконавець гри на народних інструментах.

Поряд з пісенним репертуаром ансамбль виконує інструментальні твори, в основному це обробки народних мелодій усіх регіонів України, Молдови.Детальна інформація: (0412) 22-3-57