Виник як окремий творчий проект всередині знаменитого колективу виконавців - одного з кращих джазових оркестрів світу "AlexFokinRadioBand" (www.radioband.org).
      Проект адресований переважно молодіжної частини публіки віку 16+.
      Музика проекту представляє собою потужний, танцювальне, супер-сучасно аранжувати та сповнене в стилістиці XXIвека втілення кращих інструментальних і вокальних творів світового джазового спадщини.
      Унікальність проекту полягає в перенесенні великого мистецтва джазу з минулого століття - у час видатних виконавців!
      Для створенні музичної палітри проекту використано органічне поєднання, як найкращих зразків і прийомів звучання найрізноманітніших акустичних інструментів, так і найсучасніших досягнень синтезаторного звуку: унікальних тембрів, електронних «лупів» (loops), ритмічних програм і DJ-сесій.
      Репертуар проекту охоплює сегмент ВСІХ супер-хітів світового джазу, добре знайомих «на слух» навіть тієї частини публіки, яка раніше не виявляв активного інтересу до цього виду мистецтва.
      У цьому і полягає головна «фішка» проекту: замість нинішньої, досить примітивної з музичної точки зору молодіжної музики «для ніг», презентувати молодому поколінню таку ж з енергетики та танцювальності, але засновану на мелодійної красі і гармонійному розмаїтті великого джазового мистецтва музику, перекладену на музичну мову цього покоління і тим самим резонуючі з його музичними пристрастями і запитами.
      Інструментальні п'єси та вокальні композиції без пауз перетікають з однієї в іншу, одні солісти змінюють інших, інструменталісти чергуються з вокалістами.
      І все це відбувається при потужному звуковому surroundсопровожденіі і яскравою феєрії світлових і візуальних ефектів.
      У творчому проекті Alex Fokin DJAZZ Band візьмуть участь в якості постійних солістів практично ВСІ нині активно концертують зірки світового джазу - як інструменталісти, так і вокалісти.
Проект з плином часу буде постійно розвиватися, збагачуючись новими творами, новими різно стильовими аранжуваннями, новими солістами. Але незмінним залишиться формат концертів: півтори години музики non-stopв залах або на відкритому повітрі (openair) без сидячих місць перед сценою (dance-pool). По суті своїй - це танцювальні концерти сучасної джазової музики для кількісно великої аудиторії.

Детальна інформація: (0412) 22-13-57, http://philharmonia.com.ua/