Група "Bahroma" цієї осені їде у великий тур, який охопить 15 міст України і стартує 9 жовтня концертом у вінницькому клубі Beef Eater. На концертах туру "Bahroma" зіграє матеріал із альбому "Усередині" і міні-альбому "ІПІ", а також презентують нові пісні.

"Дуже важливо, що з кожним роком ми розширюємо географію групи, у нас з'являються нові слухачі. Цей тур - великий і важливий крок для нас, адже ми багато чого робимо вперше. Тур BAHROMA буде масштабним і охопить 15 міст України, вперше ми зіграємо концерти в Сумах, Луцьку та Житомирі. Хочеться трохи краще дізнатися нашу публіку, познайомитися з новими людьми і звичайно - зіграти круті концерти! Чекаємо вас, друзі! ", - запрошує музикант Bahroma Роман Бахарєв

 Тел. для довідок: 050-263-45-80

 

2015 року група BAHROMA презентувала міні-альбом ІПІ, саундпродюсером якого став Мілош Єліч (Океан Ельзи). Міні-альбом був тепло прийнятий публікою і музичними критиками. Група багато гастролює, цього року вже зіграла десятки клубних концертів та фестивальних сетів по всій Україні.