Вже цієї осені найголовніша Зірка українського шоу-бізнесу, чиї ноги довші язика, іскрометна і неповторна Оля Полякова вирушить у свій перший масштабний тур містами України, під час якого у режимі нон-стоп відвідає 16 міст неньки-України і представить своє нове незабутнє шоу «Шльопали Шльопанці». Унікальна шоу-програма Суперблондинки буде включати не тільки мегапопулярні пісні («Шльопанці», «Люлі», «Любов-Морква», «Перше літо без нього» та ін), але і нові сингли, які претендують на звання таких хітів.

Оля Полякова – це не просто феєричне шоу, ідеальний вокал у три октави і яскраві хореографічні постановки. Це ще й сеанс бездоганного гумору від неповторної артистки, з появою якої завжди приходить свято. Кожен виступ головної Суперблондинки країни не схожий на попередній і супроводжується потоком гарного настрою і позитивних емоцій. 

«Моя головна місія – дарувати людям гарний настрій. На моїх концертах заборонено плакати – тільки сміятися, радіти і танцювати. З цією метою для нової концертної програми «Шльопали Шльопанці» були відібрані кращі пісні, поставлені самі запальні танці і придумані найсмішніші жарти. Хочу, щоб у цей складний період люди могли хоча б ненадовго відволіктися і забути про те, що відбувається в нашій країні», - коментує Оля Полякова.

Кульмінацією туру стане перший великий сольний концерт Суперблондинки в Києві на сцені Stereo Plaza, який відбудеться 4 грудня. Цей виступ стане найяскравішою подією року і залишить у пам'яті глядачів незабутні враження. Спеціально для підготовки програми Оля Полякова звернулася до справжнього українського «козака» Олега Жежеля. Відомий танцюрист, талановитий хореограф, засновник і учасник групи KAZAKY виступить в ролі постановника, щоб допомогти неперевершеній Суперблондинці «відшмагати» багатотисячну київську публіку по повній програмі.

Також до грудневого концерту Оля Полякова готує справжній сюрприз – новий альбом, який стане своєрідною «книгою-біографією» артистки. Пісні, що увійшли до збірки, наочно продемонструють слухачам, як змінювалася Оля Полякова за час своєї творчості: від образу гламурної світської левиці до Суперблондинки всієї Русі в кокошнику.