Make Like a Tree - це музичний проект харків'янина Сергія Онищенка, основна ідея якого в тому, що вся музика створюється і записується в процесі подорожей в різних куточках планети. У записах і виступах беруть участь музиканти з різних міст і країн. У проекту немає постійного складу, кожен концерт проходить з новими учасниками і може перетворити "Make Like A Tree" як в дует, так і в досить великий імпровізований ансамбль. Основою для створення музичних композицій служать тексти, створені Сергієм російською та англійською мовами, і якась базова гармонійна сітка; в іншому ж імпровізація залучених в ансамбль учасників створює найнесподіваніші повороти, що можуть перетворити одну і ту ж композицію і в бард-рок класичного толку у стилі раннього Боба Ділана, і в медитаційне новоджазове дійство.

Ось вже 3 роки Сергій Онищенко практично з порожніми кишенями подорожує автостопом по світу, влаштовуючи імпровізовані виступи, вивчає міста і знайомиться з новими людьми. За весь цей час так званий travel-проект проїхав більше 20000 кілометрів через Росію, Лаос, В'єтнам, Камбоджа, Тайланд, Малайзію, Сінгапур, Індонезію, Папуа Нову Гвінею, Австралію і Нову Зеландію. Враження та емоції музиканта від побаченого знаходять своє відображення в музиці, яка створюється і записується прямо в процесі подорожей, причому в записі нерідко беруть участь місцеві музиканти, з якими Сергій знайомиться на концертах.
Назва проекту "Make Like a Tree" мимоволі нагадує про відомої цитаті з фільму Миколи Досталя "Хмара-рай": "без валізи людина як дерево, все життя на одному місці". Як бачимо, цим Сергій Онищенко на дерево ніяк не походить. Сам музикант пояснює назву так: "в моєму розумінні - це живи просто і нікому не роби зла, як живуть дерева. А інший варіант, якщо заглиблюватися у фразеологізми - це означає" скидай листя "або просто" йди ".

Після 2-х річного туру по Азії, Австралії та Нової Зеландії "Make Like a Tree" повертається додому з презентацією нового альбому, записаного за час подорожі в Новій Зеландії, Індонезії, України та Росії.

У програмі:

- презентація альбому написаного за 2 роки подорожей по Азії, Папуа Новій Гвінеї, Австралії та Нової Зеландії

- презентація авторського фільму про людей Папуа Нової Гвінеї

- авторська фотовиставка мінімалістичних пейзажів.