Вперше в Житомирі гурт "Dead Boys Girlfriend"!

Гурт "Dead Boys Girlfriend" - це неймовірне живий виступ, енергетика яка зносить все на своєму шляху, бескопроміcсность, обеззброююча сміливість і чесність у всіх проявах творчості - будь то відео, тексти пісень або інтерв'ю!

Творчість "Dead Boys Girlfriend" - це ядерний коктейль з безтурботної безпосередності рейв руху 90-х, класичної рок-подачі матеріалу, синтетичне звучання, різких гітарних рифів, френч-електро та естетики 8-бітних комп'ютерних ігор.

5 фактів з життя і творчості гурту "Dead Boys Girlfriend":
1. У листопаді 2013 року в український кінопрокат вийшов трилер «Тіні незабутіх предків», саундтреком до якого стала композиція гурту DBG - Babies it's evil.

2. Навесні 2015 гурт "Dead Boys Girlfriend" презентувала live-відео на чотири своїх треку. Ролик підірвав український Інтернет і учасники гурту, а так само компанія Red Glass production, що відповідає за виробництво відео, отримали запрошення представляти цю роботу на Berlin Music Video Awards.

3. У травні 2015 року гур "Dead Boys Girlfriend" і їх відео Rave 666 виявляється в трійці фіналістів та набирає лауреатами Berlin Music Video Awards-2015.
Крім DBG в цьому конкурсі так само брали участь (у інших номінаціях) такі гурти, як The Prodigy, Royksopp, Flying Lotus ft. Kendrick Lamar, MIA, OK GO, Coldplay та інші.
 
4. У квітні гурт "Dead Boys Girlfriend" презентував публіці другий альбом ZHELEZO, зазначивши вихід вінілу великим концертом у київському клубі Sentrum.
Підтримку в організації події групі надав бренд Pepsi.
 
5. Вся музика команди DBG написана на аналогових, в основному, вантажних синтезаторах. Гурт принципово не використовує цифрові інструменти в своїй творчості.