Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який з 11 вересня 1943 року тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво.

Широкий репертуарний діапазон нашого колективу включає в себе, як етнічно-фольклорні так і класичні обробки акапела і пісні сучасних композиторів; як вокально- хореографічні сцени та композиції, так і народні дійства, наприклад фольк-опера-балет Є.Станковича «Цвіт папороті».

В репертуарі колективу повноцінно відтворена вокально-музична та танцювально-народна культура всіх регіонів України. Кожний музичний твір виконується в оригінальному виконанні. Репертуар хору Верьовки налічує більше ніж 1000 творів.

Складається національний хор ім. Верьовки з 158 чоловік. Колектив має три групи: хорову групу, оркестрову групу, хореографічну групу. До складу колективу входять народні та заслужені артисти України, заслужені діячи мистецтв України.

Більше 70 років тому, першим керівником колективу став Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого носить колектив хору з 1965 року. В цьому ж році хору Верьовки було присвоєно звання заслуженого. В 1971 році колективу було присвоєно почесне звання академічний, а в 1997 році надано статус національного.

Сьогодні колектив очолює без перебільшення легендарна постать, Герой України, народний артист СРСР та України, лауреат Державної премії СРСР, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка,  Голова Національної всеукраїнської музичної спілки, професор, академік Національної академії мистецтв України Авдієвський Анатолій Тимофійович.

Хор Верьовки був на гастролях майже в усьому світі, нам стоячи аплодували в Мексиці, Канаді, Франції, Швейцарії, Росії, Білорусії, Польщі, Німеччині та в багатьох інших країнах світу.

Національний заслужений академічний народний хор України  імені Г.Г. Верьовки був нагороджений багатьма українськими та міжнародними нагородами, зокрема за великий вклад в справах миру та дружби між народами, ми були нагороджені срібною медалю Всесвітньої Ради Миру.
Не пропусти!

Детальна інформація: (0412) 47-33-88