Олег Полянський випускник Інституту ім. Гнєсіних (кл. проф. О. Александрова). 
Закінчив аспірантуру в Московській консерваторії в класі С. Доренського та Вищу школу музики в Кьольні (клас проф. П.Гилилова).

Своїми вчителями він вважає три великі особистості, а саме: Олександра Александрова з інституту ім. Гнєсіних (м. Москва), Сергія Доренського з Московської Консерваторії і Павла Гілілова з Музичного інституту (м. Кельн, Німеччина) .

Лауреат міжнародних конкурсів: в Токіо (1986 р.), Монреалі (1988), Марселі, І премія – Канту (1998), ІІ премія конкурсу ім. П. Чайковського в Москві, VI премія ( 1998), Цинцинатті - II премія (1999), I премия Канту (2003). 
Музикант регулярний гість міжнародних фестивалей, таких як «Klavierfestival Ruhr», «Rheingau Musik Festival», «Schleswig-Holstein Musik», «The Next Generation», «La Grange de Meslay», «Great Waterbury Summer Music Festival».

Олег Полянський співпрацює з видатними музикантами сучасності, серед яких Павло Гілілов, Генрі Зігфрідсонн, П'єр Амояль, Саяка Шоджі, Михайло Оврутскій, Наталія Корсакова, Ерік Шуманн, Летиція Муньесом-Морено, Кирило Родін, Ласло Фенье, Тетяна Васильєва та Дмитро Ситковецький. 
 Виступає з оркестрами: Камерний оркестр «Будапешт Стрінгз», з оркестром “Junge Filarmonika” (Кьольн), Симфоніетта Хунгаріка, Московський симфоничний оркестр, Новосибірський симфонічний оркестр, Уральський симфонічний оркестр, Національний симфонічний оркестр України та інші. 
Багато гастролює з сольними концертами у Великобританії, Німеччині, США, Японії, Кореї, Угорщині, Бельгії, Голландії, Італії, Франції, Росії, Україні тощо.

У Німеччині Олег Полянський живе з 1993 року, а в Музичному інституті в м. Кельні викладає з 2007 року і є доцентом з основної спеціальності - фортепіано.

Детальна інформація: (0412) 22-13-57, http://philharmonia.com.ua/