Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України — військово-музичний колектив СВ, призначений сприяти патріотичному, культурному та естетичному вихованню особового складу ЗСУ, пропагувати українське мистецтво та культуру в Україні та за її межами.

Колектив є наймолодшим з військово-музичних осередків країни й веде свій відлік від заснування 7-го оркестру штабу (м. Чернігів) Північного оперативного командування створеного в 1998му році. Організація об'єднання з ансамблем пісні і танцю СВ ЗСУ (м. Київ) в єдиний ВМЦ започаткована згідно директивиМіністра оборони від 21 серпня 2003 року. Підрозділ було розташовано на базі 8 навчального залізничного полку Міноборони України.

З липня місяця 2005 року ВМЦ передислоковано до приміщення колишнього гарнізонного будинку офіцерів. Першим начальником центру — художнім керівником було призначено В. А. Дашковського, згодом О. І. Шевчука.

За період свого існування колектив був учасником всіх парадів на честь дня Незалежності. Окрім того протягом своєї концертної діяльності ВМЦ бере участь у військових парадах та заходах за участю Президента України, керівництва держави, Міноборони України, командування СВ ЗСУ, репрезентує свійрепертуар у військових гарнізонах України та на міжнародних фестивалях. Загалом за час свого існування ВМЦ проведено понад тисячу концертно-стройових заходів серед військовослужбовців ЗСУ та в цивільних організаціях, міжнародних фестивалях та концертах.

Додаткова інформація: (0412) 22-13-57, http://philharmonia.com.ua