Відома українська письменниця Катерина Бабкіна 24 січня презентує у Житомирі  книжку  «Шапочка і кит» - книжку про життя, любов, віру в чудеса і рак крові.

Під час презентації Катерина поспілкується з читачами, відповість на запитання та розповість про книжку.

«Ми чекаємо на зустріч як з дорослими, так і з дітьми, - каже Катерина. “Шапочка і кит” - чудовий початок і привід до розмови про інакших,людей, які живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими, привід допомогти тим, хто цього так потребує».

Фрагменти книжки під час презентації прозвучать у авторському виконанні.

Книжка «Шапочка і кит»  вийшла у Видавництві Старого Лева наприкінці 2015 року. Ілюструвала книжку Юлія Пилипчатіна. 5 гривень з вартості кожного примірника видавництво спрямовує у благодійний фонд «Таблеточки», що опікується онкохворими дітьми. Авторка книжки Катерина Бабкіна оголосила онлайн-челендж #shapochka_i_milion_na_tabletochki – протягом 2016 року вона планує зібрати за допомогою книжки один мільйон гривень для фонду.

На заході можна буде придбати книгу та отримати автограф автора.

Модератор – Марія Соломіна.

Довідково: Шапочка і кит - дуже доросла книга для дітей. Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, - на цьому закінчується дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз, йому не можна спілкуватися з однолітками, собаками та іншими потенційно небезпечними об'єктами, його мама і тато розлучені і мама будує взаємини із новим бойфрендом, що не сильно подобається бабусі, з якою вони живуть, а тато... а тато також має про це свою думку. Іншими словами, життя маленького хлопчика Шапочки надто звичайне і надто подібне на справжнє життя, тобто на життя, про яке не пишуть в дитячих книжках зазвичай.