Кожна дитина змалечку має прагнення до досліджень та цікавість до нової інформації. Тому завжди вони намагаються дізнатися, що знаходиться всередині улюбленої іграшки, або розібрати на складові частини ще щось, що зверне на себе увагу допитливого розуму. Якщо Ви бажаєте надати можливість своєму синочку або донечці проводити час з користю та без нанесення шкоди або збитку серед іграшок, або, ще гірше, домашній техніці, то Вам слід звернути свою увагу на чудові набори конструкторів Лего – серії Creator та Technic.

Для діточок вже від чотирьох років підійдуть набори Лего Кріатор. Серія пропонує велику кількість комплектів на різноманітні теми: тут є як транспортні засоби, будівельна техніка, будівлі, роботи, та навіть тварини. Тому такий подарунок стане приємним сюрпризом як для хлопчика, так і для дівчинки.

О собливістю серії є те, що з кожного набору можна зібрати як мінімум три зовсім різні конструкції. Наприклад, великий морський паром із серії Лего Creator може запросто перетворитися на портову вантажівку або навіть у літак. З невеликого пляжного будиночка Лего Креатор малюки зможуть побудувати затишний дачний будиночок або хмарочос, а з великого крокодила зробити павука або динозавра! Ваші дітлахи це обов'язково оцінять.

Серед асортименту представлені такі неймовірні набори, як, наприклад: «Будиночок біля озера», «Винищувач», «Аероплан», «Вечірка біля басейну», «Дослідницький космічний шатл», «Кемпінг», «Робот-дослідник», «Грізний динозавр» та багато інших, не менш цікавих моделей.

Якщо Ваша дитина є прихильником справжньої та серйозної техніки, подарунок у вигляді Lego Technic змусить її відчути неймовірний захват та шалену радість. Тому що всі моделі будівельної та міської техніки, представлені в цій серії, настільки точно повторюють оригінальний транспорт, що привертають увагу навіть дорослих. В унікальній серії Lego Technic представлені багатофункціональні конструктори, до складу яких входять дві і більше моделей транспорту. Унікальність наборів Лего Технік полягає в тому, що всі іграшки є точною копією справжніх машин не тільки за зовнішнім виглядом, але і за функціональністю: двері моделей Лего Технік відкриваються, колеса крутяться, а кузов вантажівки неодмінно відкидається!

Серія Лего Технік рекомендована для діточок віком від семи років, тут Ви знайдете приголомшливі набори, такі, як: «Вантажний гвинтокрил», «Автівка рятувальної служби», «Надзвуковий винищувач», «Аварійний позашляховик», «Трюковий мотоцикл» та інші привабливі пропозиції.

Усі ці конструктори Лего, та багато інших пропонує Вам інтернет-магазин detkamnado.com.ua . Відмінна якість, приємні ціни та найширший асортимент – все заради того, щоб Ви отримали задоволення від покупки.

Про магазин:

Зручний та зрозумілий сайт, найкращі пропозиції конструкторів Лего, акції та знижки, а також доставка по Україні – цей магазин дійсно знає, що Вам та Вашим дітлахам потрібно!

За лічені хвилини Ви зможете підібрати саме той набір, який зробить щасливою Вашу дитину.

Наші контакти:

м. Дніпро Телефони: (044) 390-29-01 (056) 790-01-59 (067)560-60-85 (050)334-67-07 (063) 842-44-54

Електронна скринька: [email protected]

Сайт: detkamnado.com.ua