Лагідний серпень поступився місцем вересню. За тендітним “бабиним літом”, приголубленим погодою у жовтні, неодмінно прийде прохолодний листопад. Багряно-жовтим “дощем” листя вкриє стежки та дахи будинків. Ще день-два - і на землю дмухне снігом: таким же чистим і м’яким, мов оксамитом.

Барви осені до дрібниць відображені в урочистій красі ювелірних прикрас. У каталозі інтернет-магазину Злато зібрана найяскравіша колекція жіночих та чоловічих виробів із сертифікованого золота, срібла, платини, з дорогоцінним камінням та унікальним синтетичним декором.

Для майстрів-ювелірів зміна пір року - знак до вагомих трансформацій, котрі закладають важливі модні напрямки у творчій подачі делікатних виборів.

Окрім непорушної класики, на небосхилі ювелірної естетики з’являються нові - “свіжі” тренди. І їх неодмінно потрібно донести до споживача.

Різнобарвність металів та каміння

прикраси

За прогнозами фахівців, осінній ювелірний сезон 2017 року буде неоднорідним. Поруч з динамічним оздобленням із кількох типів матеріалів, актуальними залишаться

 • сережки,
 • кулони,
 • каблучки,
 • персні,
 • брошки,
 • без інкрустації -

у вигляді геометричних фігур та лаконічних знаків-символів. Щодо кольорової палітри - вона буде такою ж різнобарвною, як перелік назв аутентичних та штучних мінералів. Отож, якщо ви загадали обновити власний “гардероб прикрас” - час обирати та купувати!

Палітра осені - червоний, коричневий, багряний, золотий

прикраси

 • Суто природними для осені лишаються її натуральні кольори. На мові ювелірних прикрас - це уся гама золота, крім білого, адже “сніжний”, “холодний” метал більш властивий зимі.
 • Нетривіально виглядає поєднання золота з кольоровим емалюванням. Техніка нанесення контрастного шару дозволяє не перейматись якістю його “тримання” - за умови, що ви придбали виріб не на базарі, а в офіційному ювелірному магазині.
 • Сережки у вигляді божих корівок, яблук, підвіски в форматі яскравих бутонів квітів, винограду чи листя - все це імпонує щедрій осені під молодіжний стиль чи повсякденний кежуал. Сюжетна гамма уникає суто літніх мотивів (наприклад, якірців чи хвиль), а також зимової тематики - сніжинок, ялинок чи бурульок.
 • Геометрія осінньої моди різнобічна. Популярними лишаються сережки-кільця, пусети у вигляді м’ячиків, квадратів чи ромбів. Серед підвісок - зірки та літери.
 • Букет самородків - заворожує! Осінніми вважаються камінці яскравої, насиченої гами - рубіни, гранати, рожеві перлини, жовті фіаніти, котрі особливо гармонують з діамантами та зеленими мінералами. Елітні прираси - до парадного виходу, наприклад, під вечірню сукню чи модельний костюм.
 • Не варто уникати ювелірної біжутерії - саме тут зосереджена найбільш “осіння” природна палітра: янтар, яшма, гірський кришталь у димчасто-оранжевому варіанті. До речі, вартість біжутерії ювелірного виконання набагато доступніша. Виглядати трендово вдасться за малі кошти - як на вечірці, так і в повсякденні.

Осінь весільна - час для обручок

прикраси

Традиційно восени йшли до шлюбу - і ця світла традиція знову заохочена вмілими ювелірами. Серед обручок актуальними лишаються моделі з золота та платини класичні, з декором у вигляді чеканки або різьблення, з елементами срібла.

Новації - за каучуком! У каталозі є неймовірно цікаві каблучки з темними, немов оксамитовими, вставками. Задовольнити фантазію є чим.