Цієї осені в тренді жіночність, тому модницям варто оновити свій арсенал суконь. У плані фасонів дами не обмежені – мода вітає самовираження і вдалі експерименти. Це означає, що на fashion-girl.ua ви можете замовляти будь-які плаття оптом від виробника – головне, щоб вони йшли вам.

Враховуйте обов'язково тип вирізу на сукні. На це зазвичай рідко звертають увагу, але від декольте на платті, як і на будь-якому іншому одязі, залежить багато чого. Правильна форма вирізу може зробити вашу фігуру гарніше, а неправильно підібраний зіпсує весь зовнішній вигляд. Наприклад, занадто глибокий виріз краще не надягати дівчатам, які є дуже худими або наділені маленькими грудьми, так як ключиці, що стирчать і широка грудна клітина навряд чи додадуть вам краси. Якщо ж такого ефекту не уникнути, то на шию можна пов'язати хустку.

V-подібний виріз розширить вузькі плечі, а широкі зробить занадто громіздкими. Той же ефект дасть і виріз човник, але він буде добре виглядати на худеньких дівчат. Комір-стійка не підійде тим, у кого коротка шия, тому плаття з «комірами» рекомендовані тільки довгошиїм красуням. Квадратний виріз йде далеко не всім він зустрічається дуже рідко. Але якщо вам все ж вдалося купити плаття з таким декольте, то краще надягти на шию масивні прикраси.