Завдяки унікальній вражаючої здатності і відмінним технічним характеристикам газові балончики набувають все більшої популярності. І серед найбільш затребуваних моделей слід окремо зупинитися на сучасному і добре себе зарекомендувавшому газовому балончику Терен 4М із серії Терен, який на законних підставах, без оформлення додатковіх документів на ношення, можуть придбати усі грамадяни, яким виполнилося 18 років.

Огляд балончика Терен 4М

Газовий балончик Терен 4М є сучасним і високопотужний засобом, який застосовується для зупинки нападу агресивно налаштованої людини, чи тварини, у будь-якому стані неадекватності.Тварини реагують також на звук, який видає газовий балончик: звук виприскування їх дуже лякає, тому буває досить просто почути цей характерний звук, і тварина припиняє напад. Купить газовый баллончик можна в інтернет магазині "Shokershop"

Щоб повністю отримати картину про пристрій, слід проаналізувати його сильні і слабкі сторони. Для цього треба розглянути переваги балончика Терен 4М.До важливих позитивних якостей даного балончика для ефективної самооборони слід зарахувати його параметри:

• відносно невеликі зовнішні розміри, що зумовлюють зручність його експлуатації: флакон балончика добре поміщається в руці як чоловіки, так і в невеликій руці жінки;

• яскрава упаковка балончика вже на відстані попереджає про вміст флакона, що також може витвережували подіяти на нападника

;• пускова кнопка, розташована у верхній частині, моментально реагує на навіть невелике натискання, що дозволяє швидко впливати на супротивника;

• невисока, досить демократична ціна.

Завдяки високому вмісту в розглянутому газовому балончику рідкого екстракту пекучого перцю ефект, засіб чинить на нападника при попаданні на нього активної речовини, максимальний ефект. Це рясна сльозотеча, відсутність можливості самостійної орієнтації в просторі і високому больового синдрому (особливо при попаданні екстракту в дрібні ранки на поверхні шкіри).

Призначення газового балончика

Як і будь-яка інша модель газового балончика, Терен 4М призначається для зупинки атаки агресивно налаштованої людини або будь-якого виду теплокровної тваринни (наприклад, собаки).Під простотою пристрою мається на увазі зручність при його використанні для отримання максимальної ефективності.