Лінгвістичний центр Literra працює вже майже десять років і надає ряд послуг з перекладу та оформленню документів. Тут завжди допоможуть з легалізацією документів для поїздки за кордон, проставлять апостиль, запевнять паперу нотаріально.

Для чого потрібна легалізація?

Це необхідно при вступі на навчання до вищого навчального закладу іншої країни, при пошуку роботи, при оформленні виду на проживання і ще в ряді випадків. У кожному з них Ви можете повністю покластися на досвід лінгвістичного центру Літерра.

Фахівці компанії працюють більш ніж з сорока мовами світу. Тут без проблем перекладуть документ на всі сучасні європейські мови, а також на ряд азіатських.

Переваги компанії

·         Великий досвід роботи з перекладом і легалізацією різних паперів.

·         Уважне ставлення до своєї роботи і до кожного клієнта.

·         Великий штат співробітників. Вашими документами буде займатися той фахівець, який має найбільший досвід саме з цим видом паперів.

·         Хороша швидкість роботи. Часто документи Ви можете забрати вже через один день після подачі.

·         Акції та знижки постійним клієнтам, а також при великому замовленні.

Ви економите масу часу і нервів. Адже при самостійній роботі Вам знадобиться відвідати різні інстнаціі і, швидше за все, вистояти великі черги.

Тут працюють також і з документами іноземних громадян. Переклад паспорта іноземця - одна з частих послуг, яка буде зроблена максимально швидко і надійно.

 

Довірте роботу з перекладу та легалізації документів професіоналам і тоді Ви можете не сумніватися в тому, що Вам нічого не доведеться переробляти і в тому, що документи будуть прийняті іноземною інстанцією відразу. За допомогою даного центру Ви заощадите час, нерви, кошти і зможете надійно оформити всі папери для поїздки за кордон. Literraнадійний партнер.