Кожному власнику магазину, навіть самого невеликого минимаркета, відомо, що продажі харчових продуктів залежать не тільки від їх якості та ціни, а й від естетичності в викладенні. Викладення грає величезну роль в маркетингу, впливаючи на підсвідомість покупця. Адже куди приємніше бачити акуратно викладену продукцію, яка підсвічується. Саме за ці завдання відповідає холодильна вітрина.

Холодильні вітрини - сучасне й універсальне обладнання. Поєднуючи в собі відразу кілька функцій, вони стають невід'ємним елементом в будь-якому магазині. Компактні, естетично привабливі агрегати дозволяють не тільки зберігати якість продукції за рахунок підтримки оптимального температурного режиму всередині боксу, але й виконувати красиву викладку товару. Для якісної демонстрації товару дане обладнання для магазину є найкращим варіантом. Компанія «Здоровий клімат» підготувала оглядову статтю, завдяки якій ви зможете дізнатися чим відрізняються холодильні вітрини, а також принцип вибору кращої моделі для свого магазину чи супермаркету.

Ключові відмінності холодильних вітрин

Кожна холодильна вітрина виконує функцію торгового прилавка. Однак в залежності від вартості моделі значно відрізняються один від одного, як якістю, так і можливостями. Наприклад, у більш недорогих установках вбудовується механічна система управління, вбудований холод і поліуретанова робоча поверхня. Такі матеріали не гарантують тривалий термін експлуатації, підвладні гниттю та грибку.

Моделі більш високого класу управляються за допомогою вбудованого електронного блоку. У них встановлюється примусова конвекція, а стільниця й експозиційна площа виготовляється з нержавіючої сталі, що значно підвищує термін експлуатації обладнання. Купуючи холодильне обладнання для магазинів, не рекомендується економити. Всі ваші витрати на якісне обладнання будуть окупляться тривалим терміном експлуатації та відсутністю необхідності часто виконувати ремонт. Вже сьогодні ви можете замовити холодильні вітрини у Львові, отримавши професійне обладнання для своєї крамниці.

Як вибрати обладнання для магазину?

Вибираючи модель торгової холодильної витрини, зверніть увагу на наступні характеристики:

  • Температурний режим. Середньотемпературні установки працюють в діапазоні + 1 ... + 7 градусів за Цельсієм, підходять для ковбасної, м'ясної та молочної продукції. Низькотемпературні (0 ... -6, 0 ... -18) використовуються для зберігання напівфабрикатів. Також розрізняють комбіновані агрегати (-6 ... + 6) і кондитерські (+ 1 ... + 15). Вибирайте температурний режим вітрини в залежності від продукції, яка буде в ній зберігатися;
  • Тип скла: пряме або гнуте. Вітрини з гнутим склом виглядають більш естетично, але такі моделі - дорогі. Більш дешеві пристрої з прямим склом, але кут огляду в таких моделях гірше;
  • Габарити. Сучасні холодильні вітрини виробляються довжиною від 1 до 2,5 метра. При виборі розмірів орієнтуйтеся на обсяг продукції, яка буде зберігатися в боксі;
  • Додаткові функції. Наявність додаткового підсвічування, скляних поличок, терморегулятора, автоматичного випаровування конденсату та відтавання, висувного піддону підвищують зручність використання вітрини.