Посередник, що заощадить час і кошти клієнта, - не міф, а реальність. Чи потрібен помічник, де знайти надійного фахівця з купівлі та продажу нерухомості – спитайте в Парклейн.

Корисного ріелтора шукайте в надійному агентстві

Купівля чи продаж нерухомості – зазвичай небуденна подія, яка вимагає певних навичок та зваженого підходу. Наполегливі українці, що мають вдосталь вільного часу, інколи демонструють вдалі спроби самостійно продати, купити, орендувати житло. Успіх залежить переважно від випадку, оскільки важко без досвіду вирахувати кожен крок, влучити ідеальний момент для інвестування або оренди нерухомості. Але ділова людина усвідомлює справжню цінність часу, тому для вирішення певних задач наймає кваліфікованих спеціалістів.

Як знайти житло без посередників?

Приготуйтесь опанувати нову професію, якщо раніше не доводилось продавати чи купувати квартиру. Як свідчить статистика, новачка до діяльності готують наставники під керівництвом агентства щонайменше 2-3 місяці. Можливо, ви знаєтесь на законах, розумієте ситуацію на ринку нерухомості, вмієте збирати та аналізувати інформацію, проводити переговори, укладати угоди тощо. Скористайтесь інформаційною базою АГ Парклейн. Оголошення, новини, аналітика структуровані на сайті за тематичними розділами. Перегляд пропозицій та попиту допомагає зорієнтуватись у розцінках на квартири, будинки. Користувачі надсилають питання в режимі онлайн, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Для чого потрібен ріелтор?

Йдеться не про те, чи заслуговують посередники на винагороду. Питання в тому, як знайти професіоналів. Співвітчизники, налякані «дикими» оборудками у перші роки незалежності, дотепер остерігаються шахраїв. Професія брокера порівняно нова для наших реалій. Багато хто припускається поширеної помилки – шукає безпосередньо виконавця, причому спокушається «безкоштовним сиром» чи сумнівними обіцянками. А треба шукати фірму, що несе відповідальність за своїх працівників. Звертайтесь по допомогу до компаній, які будують «цивілізований» бізнес десятиліттями. Довіра клієнтів, задоволених результатами якісної праці, найкраще підтримує високу репутацію. Агентство нерухомості Park Lane вже другий десяток років спеціалізується на операціях зі столичною нерухомістю та пропонує послуги досвідчених юристів, ріелторів. Агент зберігає не тільки безцінні години життя клієнта, але й мінімізує ризики, захищає від фінансових втрат. Безпека – основна перевага співпраці з надійним агентством. Ріелтор прямо зацікавлений у щасливому завершенні операції. Тому докладе зусиль, щоб з’ясувати потреби замовника, оперативно знайде кращі варіанти рішення проблеми, організує вигідну купівлю, продаж нерухомості в Києві. Отже, коли людина хоче купити апартаменти, добрий посередник не «пхає» будь-що, а підбирає саме такий об’єкт, який максимально відповідає індивідуальним потребам покупця, забезпечує найвигідніший вклад його коштів на поточний момент.

Що чекати від посередника?

Дотепер в Україні діяльність брокерських компаній законодавчо не врегульована. Точаться суперечки щодо повноважень та обов’язків фахівців у сфері нерухомості. Звичайно, ті, для кого ринок нерухомості – щоденна праця, з часом набувають особливих здібностей розпізнавати ознаки шахрайства у поведінці опонентів або помічати найдрібніші помилки в документації. Проте чекати від ріелтора пророцтв, чудес, екстрасенсорних проявів – марна справа. Краще заздалегідь обговорити умови співпраці та з’ясувати, які саме послуги доведеться оплатити. Агент може: обробити інформацію визначити адекватну ціну об’єкта нерухомості влаштувати за потреби рекламну кампанію провести переговори зібрати і перевірити юридичну «історію» об’єкта і документи про право власності грамотно оформити угоду супроводжувати й контролювати кожен етап операції – від початкового до остаточного. Укладіть з агентством письмову домовленість, де мають бути вказані замовлені вами послуги, детально описані роботи, терміни їх виконання, способи та розміри оплати.