Час для ремонту автомобіля рано чи пізно приходить, і для цього потрібні запчастини. Якщо звернутися в сервісний центр, вас забезпечать оригінальними деталями. Але як бути тим, хто вважає за краще купувати запчастини самостійно? Автолюбителі розділилися на два табори. Одні впевнені, що кращими для будь-якого автомобіля є оригінальні деталі, і їх висока ціна цілком виправдана, тому що при виробництві використовуються новітні технології і забезпечується суворий контроль якості. Інша група автомобілістів вважає, що головне при покупці деталей - це відомий бренд і покупці платять тільки за ім'я.

На ринку представлені найрізноманітніші автозапчастини. Є досить велика група підробок, які не забезпечуються медичним наглядом і виконані з невідомих матеріалів. Якщо покупець збирається заощадити, то варто подбати про те, щоб продавець представив сертифікат на відповідність товару прийнятим нормам. Невідомі запчастини не гарантують безпеки, і це потрібно враховувати.

Прийнято вважати, що оригінальні запчастини - найкраще рішення для автомобіля. Насправді ця категорія ділиться на групи. На https://avtopro.ua покупці зможуть знайти як оригінальні запчастини, так і замінники за більш доступною ціною.

Якісні автозапчастини та де їх знайти

Перш за все, потрібно знати про відмінності, що є між оригінальними і неоригінальними деталями. Оригінальними прийнято вважати ті, що поставляються підприємствами збирачами транспортних засобів. Самі збирачі виробляють мінімальне число запчастин. Решта необхідні компоненти замовляють на інших підприємствах. Найчастіше замовляються:

1. Оптика;

2. Електрообладнання;

3. Підшипники;

4. Деталі підвіски і гальмівної системи;

5. Автомобільні масла і технічні рідини;

6. Фільтри, склоочисники, автомобільні лампи та інші витратні матеріали.

При цьому підприємства, що виробляють запчастини, постачають їх не тільки збирачам, а й вторинного ринку. На практиці це означає, що в роздробі можуть виявитися запчастини однакової якості від одного постачальника, але за різною ціною. У першому випадки запчастини відзначаються маркою автомобіля, у другому - брендом виробника. Одні і ті ж запчастини для одного збирача можуть проводитися різними заводами. Крім того, для великих концернів деталі і вузли випускаються на основі загальної схеми для певної марки авто. Представникам сервісних центрів і продавцям запчастин про це відомо.

Вторинному ринку запчастини поставляються різними компаніями. Є деталі, які за якістю мало відрізняються від оригінальних. Але є й інші, що можна назвати справжнім мотлохом. Якщо покупець хоче заощадити і купити запчастини не в фірмовому магазині, варто зажадати документи, що підтверджують відповідність товару прийнятим стандартам. Ще існують підприємства пакувальники, що самі не виробляють нічого, а займаються тільки упаковкою запчастин.