Весною починається підготовка до дачного сезону. Ні для кого не секрет, що всі чекають щедрого врожаю, а також мріють щоб він був смачним і екологічно безпечним. Одним з головних критеріїв хорошого врожаю є якісне насіння. У цій статті розглянемо на що варто звернути увагу при купівлі насіння.

Де його знайти? Ви можете купити насіння поштою на semena.in.ua – тут великий вибір продукції. Звертайте увагу на деякі критерії, щоб не помилитися.

1. Районовані варіанти посадочного матеріалу. В першу чергу приділіть увагу тим варіантам, які вирощують в вашому регіоні. Це так звані районовані сорти. Дані рослини будуть максимально адаптовані до погодних умов, і тим самим збільшать кількість врожаю.

2. Обов'язково перевіряйте якість сходження насіння. Мало хто знає, але терміни схожості можуть варіюватися від 1 до 7 років. Урожай буде залежати від свіжості насіння. Тому обов'язково уточніть, яке посадочний матеріал ви купуєте: свіжі або вже витримані.

3. Зверніть особливу увагу на умови зберігання. Той товар, який зберігався в неналежних умовах (сильна вологість, високі температури і т.д.) втрачає свої господарські якості. Тому якщо вас щось бентежить, то краще відразу відмовитися від покупки неякісного насіння.

4. Уважно ознайомтеся з усіма характеристиками насіння. Також уточніть рекомендації по вирощуванню, як правило, вони описані на упаковці.