У Новий рік – у новому образі, більш цікавому, сміливому і стильному. Допоможе його сформувати компанія bolf.ua. Вона постачає на вітчизняний ринок багато модних речей, які знадобляться для реалізації будь-яких задумів. Байдуже, в якому стилі ви звикли одягатися – в асортименті bolf.ua ви точно знайдете щось підходяще для себе.

Так, в каталозі на https://bolf.ua/ukr_m_Жіночий-одяг_Джинси-2797.html можна підібрати красиві жіночі джинси. Це універсальна річ, яка підходить для будь-яких образів. Навіть смарт-кежуал формується за допомогою неї. В даному випадку джинси задають образу неформальність, роблять його більш молодіжним і стильним. Обов'язково використовуйте їх при створенні повсякденного іміджу.

Які джинси будуть в тренді? Модні експерти прогнозують повернення на подіуми легендарних «варенок». Ретро-мотиви ніяк не покинуть тренди. Вони постійно повертаються в і підтримуються дамами. Ось і «варенки» стануть актуальним віянням.

Джинсовий тотал-лук вже зараз стає трендом. Звичайно, не всім він до смаку, але багато жінок намагаються сформувати його. Використовуйте джинси bolf.ua для такого образу. Вони необов'язково повинні бути ідентичні іншим речам по принту і кольору. Деякі відмінності підуть навіть на користь. В іншому випадку ваш модний джинсовий костюм буде виглядати вже як робоча форма.

Креативних дівчат порадує повернення бахроми. Вона буде присутня навіть на джинсах - це відсилання до стилю бохо. Звичайно, з такими брюками образ треба формувати обережно, щоб не зіпсувати всю справу.

А з якими джинсами носити модні пальта з розділу на https://bolf.ua/ukr_m_Жіночий-одяг-1888.html? Підберіть скінні - вони вдало поєднуються з будь-яким взуттям. Головне, щоб відтінок у джинсів підходив до кольору верху. Використовувати багато оформлені варіанти штанів не варто, адже пальто має на увазі, що образ буде елегантним. Тому віддавайте в даному випадку перевагу простим джинсам.

А ось до куртки можна підбирати будь-які варіанти штанів. Образ кежуал не обмежує дам у виборі варіантів, за що його і цінують. Надавайте стилю цікавих акцентів, використовуйте яскраві речі. Останні вдало поєднуються як з синіми, так і з чорними джинсами.

Чи актуальні кантрі-мотиви? Звичайно, такі рішення довго не виходять з моди. Кантрі дівчата полюбили за яскравість, простоту і самобутність. Сформувати подібний образ буде неважко. Використовуйте яскраву сорочку від bolf.ua і доповніть її темними джинсами. Це буде основа образу. Тепер залишається підібрати тематичне взуття і додати трохи аксесуарів, які допоможуть повно виразити ідею.