Гітара – один з найпопулярніших та душевних струнно-щипкових інструментів. Ще у другому тисячолітті до нашої ери у Вавилоні був створений інструмент, схожий на гітару, але більше нагадував гуслі. Втім найперша та уже справжня гітара була створена в Іспанії. Цей інструмент – універсал. Він може легко працювати в усіх стилях – рок, метал, фламенко, джаз.

Розвиток гітар в наш час досягнув того, що маємо декілька різновидів, серед них

Розвиток гітар в наш час досягнув того, що маємо декілька різновидів, серед них:

  • Акустична;
  • Електрогітара;
  • Електроакустична.

Вагомий внесок у розвиток та популяризацію цього інструмента привніс Джимі Хендрікс. В музичному світі він є найвідомішим гітаристом. Цей музикант привив любов до струн не одній зірці.

Класична гітара була розроблена ще в позаминулому столітті, коли популярність на «дикого звіра» була не висока, а її особливість полягає в тому, що вона має 6-ть струн, які з 19 ладами. Купити гітару із наворотами та звичайну класику можна без зайвих проблем. На сьогодні з цим проблем немає, і гітари продаються в Інтернет-магазині. Плюсом до всього є те, що разом з гітарою Ви можете придбати аксесуари до неї та зробити її індивідуальною і неповторною. Зламалась? Не проблема! Ви легко повернете її в магазин, де там здійснять належний ремонт Вашої улюблениці.

У 1931 році Жорш Баш і Адольф Рікенбекер розробили металеву гітару, яка здійснила “відбиток” на всю сучасну поп-культуру. Гітари з металевим корпусом використовуються і зараз та мають високу популярність. Але також в 50-ті роки виникла електрогітара, яка має дерев’яний корпус. Ця тодішня новинка також не сходить зі сцен.

Що ж це за «дикий звір»?

Гітару складають дві частини – корпус (дві деки) та гриф. Звук лунає, завдяки верхній деці, що спеціально виготовляється з хвойних порід дерева для кращого звучання. Також невіддільною частиною гітари є струни. Вони, в свою чергу, розподіляються на: кишкові, синтетичні, сталеві (найчастіше зустрічаються). Купити можна і гітару, яка допоможе Вашій дитині навчитися грати. Вона наявна в менших розмірах та за функціями така сама, як і велика гітара.

Придбайте гітару собі

Радуйте коханих чуттєвими серенадами та палкими мелодіями в ритмі Вашого серця. Якщо відчуваєте, що Ваші дні стали похмурими, та Вам бракує музики в житті – придбайте гітару і насолоджуйтесь співочими моментами життя. Відкрийте в собі невіддільну частину музиканта та не шкодуйте жодної миті!

Посилання: https://musician.ua/shop/category/gitary-i-oborudovanie/gitary