Дорогий ремонт і модні меблі самі по собі навряд чи зроблять будинок затишним і функціональним. Для цього потрібно придбати різні дрібниці, які виконують не тільки практичні, але і естетичні функції. До них відносять подушки на стільці. Ці милі атрибути затишку можна підібрати найбільш відповідні до ваших меблів і домашнього текстилю. Подушки на стілець ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. З ними навіть найжорсткіші стільці стануть зручнішими.

Прикрашаємо інтер'єр подушками на стільці

Багато років тому, коли домашні меблі були представлені здебільшого звичайними дерев'яними стільцями і табуретками, спеціальні плоскі подушки із зав'язками вважалися звичними атрибутами інтер'єру. Потім ці зручні аксесуари були дещо забуті. Сучасні дизайнери знову звернули увагу на подушки для стільців. Список їх достоїнств набирається вражаючий:

- подушки покликані не тільки пом'якшити жорсткі сидіння стільців або інших меблів, а й урізноманітнити інтер'єр;

- вони виготовляються з тканин різної фактури, прикрашаються аплікаціями, принтами і візерунками. Їх поєднують з домашнім текстилем, меблями та іншими предметами інтер'єру;

- зазвичай представлені вироби в різних відтінках. Замовивши різнокольорові подушки для меблів, можна створити яскраві акценти в приміщенні та інше.