Головне правило теплого будинку – це правильна тепло ізоляція . Якщо у вашому будинку холодна підлога, то комфортом насолодитися не вийде. Підлога рівносильно, як стіни і стеля є джерелом тепловтрат. Особливо ця проблема актуальна для власників приватних будинків. Адже ні підвал, ні правильна система опалення не зможуть запобігти витоку тепла. Утеплення підлоги в приватному будинку допоможе захистити вас від холоду і заморозків. Ви можете зробити це і самостійно, але краще буде довіритися справжнім професіоналам. Наданням таких послуг займається компанія «Адамсон». Подробиці ви можете дізнатися тут – https://www.adamson.ua/services/teploizolyaciya. Тепер є можливість утеплити підлогу на першому поверсі, підлогу в підвал ьному приміщенні і підлогу горища. Теплоізоляцію підлоги інших поверхів варто робити лише тоді, коли внизу є неопалюване приміщення. Якщо у вашому будинку немає підвалу, то утеплювач накладають зсередини житлового приміщення. Якщо вам необхідно утеплити підлогу над підвалом, то в якості матеріалу чудово підійде мінвата. Цей матеріал негорючий і екологічно чистий на відміну від пінопласту.

Щоб тепло з будинку остаточно не вийшло, необхідна також теплоізоляція стін. Компанія «Адамсон» за допомогою своєї системи утеплення стін дозволить заощадити ваші витрати на обігрів в межах до 40%. Для утеплення стін фахівці цієї фірми використовують безліч матеріалів . Ми розглянемо основн і :

1. Базальтова вата - матеріал , що виготовляють з базальтових гірських порід . Ще існує стекловата, яку роблять з відходів скляної промисловості. Утеплення такими матеріалами має безліч переваг: стійкість до впливу шкідників, звукоізолюючі властивості, негорючість і нетоксичність, ефективне збереження тепла, пропускання вологи з дому.

2. Пінопласт. Цей матеріал хороший тим, що коштує дешевше, ніж мінвата, а також він довгий час зберігає свою форму і інші характеристики. Він дуже легкий, тому не вимагає зміцнення фундаменту. Матеріал захищає стіни від виникнення цвілі і впливу мікроорганізмів.

3. Мінеральна мальовнича ш паклівка . Матеріал на 100% екологічний, стійкий до механічних пошкоджень або температурних змін, добре стійкий до впливу вогню, проте вимагає обов'язкового покриття вологонепроникної фарби.

4. Акрилова декоративна штукатурка. Стіни утеплюються на основі акрилових смол, які в свою чергу дуже еластичні, стійкі до деформації, мають властивість самоочищатися, мають найвищий термін експлуатації серед декоративних штукатурок.

Утеплення стін виконують як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Кожна з них має свої плюси і мінуси. Внутрішня помітно займе об'єм приміщення, а зовнішня ефективно зможе утеплити житло, не займаючи зайвих квадратних метрів, тому і ціна відповідно дорожче, ніж у внутрішній теплоізоляції.

Утеплення фасаду будинку зможе значно заощадити кошти на обігрів житла, а також здатне послужити відмінним предметом декору. Знайдіть справжній комфорт і довгострокове тепло з компанією «Адамсон».