Є сумніви в біологічному батьківстві? Дізнатися правду можна швидко і недорого. Тест ДНК - це самий точний спосіб з'ясувати правду.

Які бувають тести ДНК на батьківство?

1. Тест ДНК "для себе". Можна зробити тест анонімно, навіть взявши зразки самостійно.

2. Тест ДНК "для суду". Якщо справа дійшла до суду, то необхідна молекулярно-генетична експертиза, яка має юридичну силу в суді. Особиста присутність учасників з паспортами і фотографування обов'язкові.

3. До народження дитини. Неінвазивний пренатальний тест допоможе розвіяти сумніви в батьківстві точно і безпечно, по крові матері і мазкам з рота від батька. Вартість такого тесту в кілька разів дорожче звичайного, оскільки використовується складна технологія виділення ДНК плоду з крові матері.

4. Таємний тест ДНК. Якщо потрібно зробити тест так, щоб ніхто не знав, можна принести в лабораторію волосся, нігті, носовичок, плями крові або інший нестандартний біоматеріал.

Всі види тестів на батьківство можна провести в "Медико-генетичному центр МАМА ПАПА" .

Де зробити тест ДНК на батьківство в Житомирі

В Житомирі можна здати тест ДНК в медико-генетичному центрі "МАМА ПАПА", контакти . Медичний персонал надасть консультацію та виконає забір матеріал для аналізу. Укладається договір, де вказані терміни і точність результату тесту.

Стандартний матеріал для тесту ДНК на батьківство - мазки з внутрішньої сторони щоки.

Обов'язкова участь батька і дитини. Участь матері не обов'язкова.

Технологія ДНК-тестування

Тестування виконується методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) за допомогою автоматичного аналізатора Applied Biosystems. Кожен тест аналізується два рази, різними командами вчених, для виключення людського фактора. Результат підписується доктором наук і завіряється печаткою медичної організації.

Дізнатися більше про аналіз ДНК на батьківство можна за посиланням .

Генетика відповідає на самі життєво важливі питання. Не втрачайте час - дізнайтеся правду!