Диплом навчання з охорони праці може отримати будь-який фахівець в навчальних центрах. При проходженні спеціалізованого курсу, за дотримання норм та правил охорони праці, слухачі отримують різноманітні теоретичні, а також практичні знання. Знання такого типу необхідні, щоб діючі фахівці змогли виконувати певні роботи максимально безпечним чином в організації. Навчання по ТБ та охороні праці необхідні фахівцям, які виконують різні види робіт на діючих підприємствах.

Регулювання навчання з ТБ

Існує ще один документ, який може бути використаний при навчанні спеціалістів. Цим документом є новий ДСТУ, який передбачає спеціальний міждержавний стандарт. Відразу, після того, як певний працівник влаштувався на певну посаду, навіть незалежно від того, буде він керівником чи робітником, він повинен виконати навчання з питань охорони праці у компанії Профітех згідно вимогам. Навчання роботодавця можна виконати в сучасному навчальному центрі на самих вигідних умовах співпраці.

Результат перевірки знань дозволяє визначити рівень знань спеціалістів та фахівців, які мають робітничі професії, а при необхідності і керівників, здійснюючи первинний вид інструктажу. Даний вид інструктажу, може бути виконаний на місці роботи працівника, який займається певною діяльністю на підприємстві. При здійсненні такого інструктажу фахівець, якщо він тільки влаштувався на нову посаду, має відмінну можливість для того, щоб наочно побачити обладнання, з яким йому доведеться працювати. Крім цього, він зможе дізнатися про:

  • різноманітні нюанси
  • особливості технологічного процесу
  • особливості виконання дій на підприємстві.

Це має велике число позитивних моментів, тому такого виду інструктаж, доцільно проводити на місці роботи, щоб фахівець зміг на практиці побачити всі особливості виробничої діяльності.

Форми навчання з ТБ

У певних випадках, які виникають, керівник має можливість провести заміну виконання інструктажу на ознайомлення нового співробітника з чинною інструкцією. Це здійснюється на певному місці роботи, де людина буде займатися трудовою діяльністю на підприємстві. Сьогодні, в епоху інформаційних технологій, з'явилася відмінна можливість знайти контакти та пройти онлайн навчання з ТБ, не покидаючи своєї квартири, або будинку. Це дозволяє заощадити власний час і отримати необхідний обсяг теоретичних знань, які безпосередньо стосуються даного питання. Цілі і завдання курсу охорони праці полягають у тому, щоб фахівці і працівники змогли здійснювати свою трудову діяльність без ризику для здоров'я та життя.