Наші співвітчизники звикли халатно ставитися до свого організму. Зрозуміло, такий підхід неприпустимий – через це розвивається багато хвороб, які можна було б попередити на ранніх етапах. Але вони спокійно прогресують і переходять деколи навіть у хронічну стадію. Як уникнути серйозних збоїв в організмі? На допомогу прийде спеціальна медтехніка, призначена для домашнього користування. Наприклад, купить тискомір, щоб контролювати свій стан. Прилад надасть точні дані про тиск і ви зможете при необхідності підкоригувати показники.

Де замовити апарат? Якщо часу на похід по аптекам немає, замовте тонометр в Інтернеті. Такі пристрої представлені у великій кількості в каталозі на medico.in.ua – залишається тільки вивчити моделі і вибрати серед них найбільш підходящий варіант.

Чому мова зайшла саме про пропозиції Medico? Цей постачальник медичних товарів уже не перший рік діє на вітчизняному ринку. Його відрізняє не тільки широкий асортимент, а й помірна цінова політика. Крім того, компанія пропонує користувачам зручні умов оплати і доставки замовлення.

Як вибрати серед такої кількості тонометрів найбільш підходящий для себе? Орієнтуйтеся на основні критерії. Так, виділяють три типи тонометрів. Сама бюджетна модель – механічний прилад, який треба накачувати повітрям самостійно. Він надійний, точний, але користуватися ним новачкові може бути незручно. Набагато краще придбати автоматичний тонометр. Він все робить сам, власнику треба тільки правильно надіти манжету на зап'ясті або на передпліччі.

Хочете заощадити? Придивіться до напівавтоматичних варіантів. Накачувати повітрям їх треба самостійно, зате все інше прилад зробить сам.

При виборі моделі, звертайте увагу на те, де вона закріплюється, скільки місця займає. Наприклад, людям, які багато подорожують, краще вибирати компактні і практичні автоматичні тонометри, які фіксуються на зап'ясті.