Захист трубопроводу - це основне завдання, яке успішно вирішує якісна сучасна термоізоляція . Це продукція, яка створюється за сучасними технологіями з використанням безпечних і якісних матеріалів. Компанія «ООО Олтрейд» реалізує в Україні спінену поліетиленову ізоляцію, яка має малу вагу, зручний монтажний розріз і може бути використана в різних сферах діяльності - від виробничої та промислової до побутової. Компанія є одним з найбільших постачальників на ринок України теплоізоляційних матеріалів широко відомих виробників: «NMC» і «L'ISOLANTE K-FLEX».

Технологія виготовлення

В якості основи для виробництва використовується поліетилен. Це недорогий, але безпечний і якісний матеріал. Теплоізоляція для труб з такої сировини отримує форму труби, представлена ​​в різному діаметрі, може досягати в довжину 2 метра, товщина може варіюватися в межах 6-20 мм, а граничний розмір перетину не перевищує 200 мм, чого цілком достатньо для прокладки різний трубопровідних магістралей. Навіть в промисловості найчастіше використовується якісна поліетиленова ізоляція діаметром до 100-150 мм.

Процес виготовлення передбачає застосування методу хімічного спінювання, коли весь процес побудований на взаємодії мономера етилену з Азодікарбонамід. Це дозволяє значно змінити структуру матеріалу, він отримує закриті пори, які в майбутньому не будуть пропускати повітря і вологу, не стануть цвісти і пліснявіти, а тому швидше руйнуватися.

Основні переваги продукції

Це унікальний сучасний товар, які пропонується вже в готовим для використання вигляді. Поліетиленова ізоляція для труб має низький коефіцієнт теплопровідності, тому товщина стінок товару може бути незначною. Цього цілком достатньо, щоб захистити сталь або пластик труби від негативного впливу води, температури, ультрафіолету, а також інших факторів, в тому числі і механічних. Хімічно стійке виріб може бути покладений прямо в грунт, він не сприйнятливий до таких будівельних розчинів, як:

  • гіпс,
  • бетон,
  • вапно,
  • цемент.

Рівень гидрофобности також досить високий, що відмінно позначається на довговічності самої продукції та магістралі, яку вона захищає. Для монтажу виробу не буде потрібна допомога професіоналів. З такою роботою впорається навіть недосвідчений домашній майстер. Щоб прокласти спінену ізоляцію, досить правильно вибрати діаметр матеріалу, який має спеціальний монтажний розріз. Він легко закривається клейкою смугою або скотчем.