Виробнича діяльність та різні промислові об'єкти вимагають використання для обігріву великого приміщення спеціальні установки. Саме вони дозволяють забезпечувати належні умови для праці, а також гарантують безпеку робочого процесу. Для облаштування вентиляційних системи і мережі опалення використовується спеціальний теплогенератор на твердому паливі. Саме така установка представлена ​​в асортименті перевіреної і надійної компанії «Бриг».

Особливість і пристрій

Робота такого апарату полягає в тому, щоб пропускати внутрішній або зовнішній повітря через спеціальні нагрівальні елементи, а потім випускати всередину приміщення вже прогріте до певних меж потік. Працювати така установка буде від гарячого повітря, а використовувати для функціонування можна тверде паливо.

Саме такий пристрій прийнято використовувати в просторих приміщеннях, де в холодні пори спостерігається постійний приплив холодного повітря. Така особливість характерна для автомайстерень, складських і виробничих цехів, інших досить великих просторів. Особливість функціонування такої техніки нагадує принцип роботи теплової гармати. У конструкції техніки:

  • Камера згоряння, де і буде горіти тверде паливо.
  • Теплообмінник - він відходити від камери, а тому через нагрітий елемент буде пропущений потік холодного повітря.
  • Пальник і вентиляційних пристрій - Останнім виконує рол нагнетательного пристрій, який підтягує і проганяє через нагрівальний елемент повітряний потік.

Особливість функціонування техніки в тому, що вона не несе небезпеки для людей і навколишнього простору. Вона швидко відводить гази через димохідні пристрій, а тому всередину приміщення взагалі не потрапляє отруєний вихлопами потік.

Основні параметри

Досить вигідне і зручне для роботи пристрій в найкоротші терміни здатне забезпечити приміщення теплом. Теплообмінник і вентилятор в такій техніці знаходяться в різних корпусах, а тому установка має відмінності від теплового генератора. Серйозну перевагу теплогенератора на дровах в тому, що вона дозволяє багаторазово скоротити витрати на обігрів приміщення. Для роботи установки досить використовувати тверде паливо, яке набагато вигідніше за ціною, ніж газ або електрику. Саме теплогенератор в багатьох випадках стає тим єдиним пристроєм, який вигідно використовувати для обігріву великого простору.