Невблаганний плив часу приносить зміни у всі сфери діяльності людей. Цьому природному явищу підпорядковується абсолютно все і всі. Зміни, що відбуваються не можуть бути непомічені - прогрес підминає під себе всі важливі процеси безкомпромісно і безповоротно. Безглуздо ставити перешкоди та намагатись плити проти течії під назвою - інновація.

 

 

 Завдяки підприємництву у більшості людей відкрилася жага до самостійного заробітку і саморозвитку. Від стандартних умов праці, застарілого обладнання, які були нав`язані суспільству протягом багатьох років, сучасні ділові люди давно позбулися. Намагаючись здобути власне місце “під сонцем” кожен керується своїми пріоритетами та власноруч розробляє свій план дій, опираючись на отриманий досвід і допущені помилки. Відповідальність - дуже важлива складова сучасного підприємця, яка не дає можливості схибити і поступитися своїми принципами і власне мріями.

 Відповідальність перш за все перед собою, перед колом однодумців і людей задіяних у процес втілення бізнес-ідеї.

Більшість підприємців на початкових кроках на шляху до успіху припускаються великих помилок рахуючи, що вкладати великі кошти у нове обладнання на першому етапі розвитку дорого і не варто. Закуповують вживану та морально застарілу техніку, вкладаючи чималі кошти. Намагаючись отримати великі прибутки за мінімальні строки витискають, із неготового до такої екстремальної роботи устаткування, останні сили і зупиняються на середині справи. Стара техніка не може давати максимальний результат на який розраховує власник. Приховані на початку проблеми стають кошмаром для підприємця.

Вживане, застаріле обладнання - це утопія успішного бізнесу, безкінечне вкладання грошей в без перспективну ідею і обладнання, що давно себе вижило і повинно знаходитись на лаврах музею історії минулого, без права на повторне використання.

Нову справу потрібно розпочинати з нового обладнання!

Понесені великі затрати на придбання якісної техніки та облаштування приміщення будуть оправдані найближчим часом.

Безперебійна робота без відволікань на ремонт, заміну деталей та пошук майстра забезпечить отримання максимального прибутку в найкоротші терміни. Показовим прикладом неперевершеної якості та надійності є унікальне на сьогоднішній день обладнання відомої японської компанії SHIMA SEIKI. Понад століття, займаючись розробкою та випуском обладнання для в`язальної промисловості, Shima Seiki вийшла в лідери серед могутніх конкурентів та не поступається місцем протягом декількох десятиліть.

 Абсолютно новим напрямком у розвитку всесвітньої індустрії виробництва сучасного в`язального обладнання є розроблена фахівцями компанії графічна дизайн-студія. Можливості, які відкриває перед користувачем дана студія впевнено виведуть його у лідери виробників в`язаного одягу, за оригінальністю і якістю якому не буде рівних. Вся суть роботи компанії із віковим досвідом полягає у її філософії - надійність, сучасні технології, найкращі матеріали, жорсткий контроль якості кожного виробничого процесу, прагнення до самовдосконалення і самовіддача всіх працівників. Завдяки розробленим сучасним японським моделям в`язальних станків Shima Seiki, український ринок трикотажу наповниться якісним, недорогим та різноманітним одягом, що буде відрізнятися оригінальністю, неповторним дизайном та не поступатиметься закордонним недешевим аналогам.

 Нове професійне обладнання Shima Seiki автоматично підніме продуктивність виробництва, у порівнянні із конкурентами, близько на 16%, і забезпечить суттєву економію часу та коштів.

 Один універсальний багатофункціональний станок дає можливість працювати із трикотажем різного класу, без примінення недешевої процедури заміни класів, або закупки додаткових машин для виробництва одягу для різних сезонів.

 

Обладнання Shima Seiki гарантує:

- контроль якості;

- надійність та безперебійність виробництва;

- відсутність простоїв навіть при максимальних нантаженнях;

- економію енергоресурсів.

Простота та легкість в установці, обслуговуванні та використанні цих машин робить їх доступними навіть для працівників немаючих спеціальної освіти та навичок. Розумна, вбудована система самоконтролю сама відслідковує погрішності в роботі. Періодично нагадує про очищення, технічний огляд, заміну мастила, тощо, і надає допомогу в усуненні явних недоліків.

 Неперевершену якість трикотажу забезпечує запатентована цифрова система контролю кулірної щільності, яка виключає можливість виробництва неоднорідної структури полотна, навіть із пряжі низького класу. Допустима похибка до 1% надає повторним партіям замовлень однакову гарантовану якість.

 Завдяки технічним параметрам, розробленим зусиллями провідних фахівців компанії, промислове обладнання Shima Seiki дає власникам важливі переваги перед іншими виробниками трикотажу у розширенні асортименту товару з одночасним збільшенням обсягів виробництва.

 Найкращі пропозиції лінійки машин Shima Seiki представлені в Україні компанією “НВТ”. “НВТ” є водночас офіційним представником та постачальником японських машин і компанією, яка забезпечує гарантію завода виробника, інсталяцію та запуск в роботу. Навчання персоналу проводиться працівниками компанії, які постійно вдосконалюють свій фаховий рівень в Японії, постійно підтримують користувачів в освоєні новинок програмного забезпечення та нових інженерних розробок

Спеціалісти компанії допомагають у визначенні необхідного обладнання підприємцю на початковій стадії розвитку, його кількості в залежності від масштабів запланованого виробництва і виду товару.

 

 Така небайдужа участь працівників компанії “НВТ” позбавляє підприємця зайвих витрат на непотрібні в`язальні машини та додаткового налаштування пов`язаного із процесом роботи.

Кожна із машин є унікальною із властивими характеристиками і особливостями. Тому перед придбанням цього недешевого устаткування краще отримати детальний опис і залучитися підтримкою спеціалістів компанії “НВТ”. Необхідну інформацію щодо лінійного ряду промислового обладнання Shima Seiki та детальні умови його придбання можна отримати скориставшись контактами:

Тел.: +380503088030

E-mail: [email protected]

або залишивши заявку на сайті shimaseiki.com.ua

SHIMA SEIKI - втілення мрій натхненних життям! Зв'яжи свій бізнес з SHIMA SEIKI !