ЖК Гринвилль ПаркВи плануєте купити квартиру в Києві? Важливо ретельно вибирати об'єкт для інвестицій. Зрозуміло, оптимальний варіант – вкласти гроші в нові квадратні метри. Ринок первинної нерухомості столиці отримав в останні роки активний розвиток. У Києві зводиться величезна кількість житлових комплексів різних класів – «економ», «комфорт», «бізнес», «люкс». Кожен може підібрати варіант, який відповідає його запитам і фінансовим можливостям.

Якщо говорити про елітну нерухомість, варто розглянути інвестування в ЖК Greenville Park. Що відрізняє цей житловий комплекс? Це сучасна архітектура, передові технології, застосування «преміум» матеріалів. Забудовник використовує клінкерну цеглу, скло, кераміку, вентильовані фасади, алюмінієві вікна, вітражі. Застосовуються енергозберігаючі технології.

Сучасні житлові комплекси приваблюють ще й тим, що вони зводяться за принципом «місто в місті». Кілька новобудов об'єднані однією, якісно облаштованою територією. Над нею працюють найкращі ландшафтні дизайнери. Як правило, на об'єкті виділяється кілька різних зон. Якщо брати за приклад ЖК Greenville Park, то це сектора:

фітнес,

бізнес,

барбекю,

ігровий,

лаундж,

парковий;

дитячий,

ділянку для вигулу тварин.

На території є лобі-бар, продуктові крамниці, парковки, кафе, салони. Є навіть джакузі на терасі і окремі ванни для собак. Зрозуміло, проживання в такому житловому комплексі буде максимально комфортним.

Наступний важливий момент, який потрібно врахувати при виборі нерухомості – її розташування. Важливо, щоб від об'єкта можна було легко дістатися до важливих районів. Оптимально купувати квадратні метри на Правому березі. Справа в тому, що саме тут зосереджене ділове і культурне життя. Звичайно, купити квартиру на Печерську зможе далеко не кожен. Однак багато хто цілком може дозволити собі інвестувати в новобудову, наприклад, в Шевченківському районі.

Інвестувати в споруджуваний будинок або купити готову квартиру в новобудові? Все залежить від того, чи є у вас час чекати завершення робіт. Якщо так, ви зможете непогано заощадити, вклавши гроші на ранньому етапі будівництва. Зрозуміло, співпрацювати потрібно тільки з перевіреними забудовниками.

При виборі квартири основний акцент робіть на метраж – простору кімнату при необхідності можна буде розділити і самостійно, а от зайві квадратні метри ви вже не додасте. До того ж, інвестуючи в новобудову, ви зможете внести деякі корективи в планування.