Для перетворення зовнішності необов'язково відправлятися в салон. Змінити колір волосся можна самостійно в домашніх умовах. Для цього потрібна фарба для волосся Шварцкопф, завдяки якій б'юті-експеримент напевно закінчиться в вашу користь.

Якщо ви не знаєте, як обрати фарбу для волосся і колір, вирушайте за покупкою барвника в магазин з професійними консультантами. Фахівець допоможе визначити ваш натуральний колір, співставить його з бажаним і запропонує найбільш вірний відтінок фарби. Якщо консультанта немає і розраховувати доводиться лише на власні сили, то нижче кілька важливих рекомендацій.

Не вибирайте відтінок фарби, орієнтуючись на кого-то другого. Принести стиліста фото зачіски знаменитості і попросити повторити її на вашій голові - це одна справа. Але варто мати на увазі, що обирати фарбу з урахуванням того, що вона йде голлівудській зірці, а значить, підійде і вам - небезпечно. Вивчіть свій типаж кольору, щоб підібрати найбільш підходящий відтінок фарби для волосся. Купуючи фарбу, не порівнюйте себе з промомоделью на упаковці. Привабливе рекламне фото з безліччю шарів ретуші найчастіше дуже далеко від підсумкового варіанту фарбування. На зворотному боці упаковки фарби часто буває розміщено таблицю тонів, яка більш-менш наближена до реальності. В інструкції виробник фарби часто вказує результат, який вийде після фарбування. Саме ця інформація - а не промокартинки - важлива у виборі відтінку фарби. Новий колір волосся повинен гармоніювати з відтінком шкіри. Власницям шкіри теплих відтінків підійде фарба з золотистими переливами. Дівчатам з «холодним» типом шкіри підходить платиновий блонд, темний каштановий, бордові і сливові відтінки. Це ж правило діє і відносно очей. Людям з карими, зеленими відтінками очей дуже йдуть каштанові і золотисті відтінки з червоним або рудим відливом. Власниці сірих і блакитних очей краще обрати холодні перламутрові відтінки.

Залежно від мети фарбування зрозуміло, яку фарбу для волосся краще вибрати. Уважно читайте склад барвника на предмет вмісту аміаку. Аміачна фарба ефективно зафарбовує сивину, але на натуральному волоссі може піднести сюрприз і змінити колір досить різко. Якщо мета фарбування - підтримка кольору, оновлення образу і додавання нових відблисків, то краще вибрати більш щадні фарби без аміаку. Важливо знати, що чим більше сивого волосся, тим світліше вийде підсумковий відтінок. Це ж правильно діє на відросле сиве коріння.