МатрасВід того, наскільки повноцінним і безперервним буде сон, залежить настрій, самопочуття, зовнішній вигляд людини. Саме тому варто відповідально підійти до облаштування спального місця. Найчастіше проблеми зі сном виникають через матрац. Заснути на зношеному або неякісному виробі складніше. До того ж на ранок ви ризикуєте відчути болі в шиї, плечах і спині. Зіткнулися з подібними проблемами? Можете купити новий матрац в інтернет-магазині www.matras.kharkov.ua. У каталогах представлено значний асортимент продукції від перевірених брендів. Всі матраци сертифіковані. Різноманіття моделей дозволяє підібрати оптимальний варіант людям різного віку і статури з урахуванням своїх звичок і стану здоров'я.

Визначаємося з виробником

Чому варто враховувати бренд? Це найпростіший спосіб вибрати якісний і зручний матрац, який прослужить тривалий час. Вам не доведеться вникати в усі нюанси. Великі компанії, які дорожать репутацією, використовують «преміум» матеріали і передові технології. Яка фірма заслуговує довіри? Матраси Matroluxe приваблюють своєю продуманою конструкцією. Вони виробляються з екологічно безпечних матеріалів без алергенів. Ортопедичні матраци виробника відрізняються хорошими лікувальними і профілактичними характеристиками. Вони здатні забезпечити оптимальну підтримку тіла під час сну. Компанія випускає матраци, в яких можна регулювати жорсткість. Є в модельному ряді вироби з функцією вібромасажу. Відмінний варіант – матрац, створений за системою «зима-літо» (сторони в ньому виконані з різних матеріалів).

На які ще фірми варто звернути увагу? Сміливо можете купувати продукцію таких виробників як:

  • Doctor Health;
  • Neolux;
  • Materasso;
  • Sleep & Fly UNO;
  • Evolution.

Всі ці бренди представлені в інтернет-магазині «Матрац».

Що враховувати при виборі матраца?

В першу чергу визначиться, чи потрібен вам ортопедичний виріб. Такі матраци корисні не тільки людям, що мають проблеми зі спиною. Вони дозволяють попереджати подібні хвороби. Правильне положення тіла на ортопедичному матраці виключає болі в м'язах. Однак коштують такі вироби дорожче.

Плануєте купувати матрац на пружинах? Вибирайте виріб з незалежним блоком. Він має ортопедичний ефект і забезпечує кращу підтримку тіла.

Враховуйте, що матраци з пружинами швидше зношуються. Більш довговічні матраци з наповнювачем (якщо він щільний і якісний). В ортопедичних виробах використовується латекс, койра кокоса, синтепон, повсть.

Обов'язково враховуйте жорсткість матраца. Чим старша людина, тим м'якше має бути її спальне місце. З вагою все навпаки. Гладким людям потрібно спати на жорстких матрацах. Корисно приймати до уваги улюблену позу для сну. При наявності проблем зі спиною слід отримати консультацію ортопеда.