Денситометр - це унікальний прилад, який дозволяє з високим рівнем точності визначати оптичну інтегральну щільність матеріалів в лабораторних умовах. Пристрій використовується в дослідницьких центрах компаній для визначення якісних характеристик товару. Прилад для визначення оптічної густини здатний працювати в певному діапазоні - в межах 0-6 Б.

Особливості пристрою

Денситометр працює на принципі порівняння потоків променевої енергії, які надходять на зчитувальний елемент приладу. Це приймач випромінювання, який зручно розташовувати в безпосередній близькості до джерела випромінювання - освітлювача - без ослаблення. Саме цей показник і приймається приладом за нуль. Приймає прилад сигнали через досліджуване поле, у якого і буде вимірюватися рівень оптичної щільності.

Як джерело випромінювання застосовується лампа галогенна, параметри її колірної температури досягають 2850 К. Дані отриманого аналізу будуть виводитися на дисплей. Він виконаний у вигляді настільного моноблока, зручний для використання в лабораторних умовах. Сам пристрій відмінно працює в зв'язці з комп'ютерними системами, куди здатний передавати отримані показники.

Особливості функціональності

Серед особливостей запропонованого вимірювача його функціональні властивості. До таких можна віднести:

  • Можливість регулювання апертури для вимірювання широкого діапазону лінеатура..
  • Використання режиму десятикратного збільшення, який дозволяє з максимальним рівнем точності визначати розмір і щільність растрової точки.
  • Вбудований світловий стіл.
  • Можливість точного визначення частки заповнення досліджуваної області. Робити це можна за допомогою позитивних і негативних фотоформах.
  • Опція функціонування в УФ-спектрі, що дозволяє контролювати каламутність основи плівки.
  • Доповнення у вигляді режиму орто-чутливості.

Автоматизація приладу

Пристрій може бути використано в автоматичному режимі. Досить лаборанту просто занести дані проведених вимірювань в табличну форму, щоб отримати можливість аналізувати контрольовані параметри. У користувачів є і інша можливість - вносити дані в РІП для автоматизації каліброваного процесу. прилад може бути використаний з іншими пристроями, що дозволяє значно розширювати функції і можливості.

Запропонована продукція відповідає всім існуючим стандартам якості і денситометрії на пропускання. Вона може бути використана для проведення різних досліджень, в ході яких важливо отримувати точні та повні дані.