Скорочення термінів будівельного процесу – цілком реальне завдання, для виконання якої використовується спеціальний матеріал – сендвіч-панелі. Це високоякісна продукція, яка дозволяє зводити будівлі будь-якого призначення і конструкції. Однак для цього процесу потрібні добірні елементи для сендвіч-панелей – це група товарів, які виконують декоративну, фіксуючу і захисну функції. Вибрати й купити відповідні пропонує перевірена компанія «ЕвроТермоБуд».

Основні доборні елементи: які можуть знадобитися?

Продукція виконана з пластику, металу або алюмінію, але вона завжди використовується для незамкового з'єднання стиків у процесі використання сендвіч-панелей. Вона може застосовуватися і в тому випадку, коли необхідно забезпечити якісне укладання дерев'яної або пластикової вагонки. Доборники групуються за певними критеріями – за матеріалом і конструктивним особливостям, мають своє призначення.

Стиковка покрівельної панелі

Оскільки використовувані для покрівлі панелі встановлюють під певним нахилів – мінімум 5% від горизонталі, то і їх укладання передбачає застосування:

  • Герметиків в зазорах між панелями.
  • Подвійний комплектації деяких типів елементів.
  • Установка доборников дозволяють зробити конструкцію не тільки захищеної від води і холоду/спеки, але і максимально міцною і надійною.
  • Для фіксації цоколя і кутів

Використовуються зовнішні елементи, які будуть монтуватися стандартним способом. Оскільки із зворотного боку є вертикальний ригель, то і доступу до кутового з'єднання зсередини немає. Для захисту можуть бути використані елементи для цоколя, які покликані захищати місце примикання підстави до нижньої частини. Використовувані для цього компоненти додатково виконують і декоративну функцію. Для цього будуть задіяні компоненти зовнішні і внутрішні.
Для оформлення віконних і дверних блоків

Для цього можуть бути використані кутові доборники, а для зовнішньої частини рекомендується купувати нащільники. Це продукція, яка дозволяє закласти щілини, не допускати попадання через них води, бруду, холоду.

Ущільнювальні елементи і герметик

Виключає попадання холодного або гарячого повітря всередину приміщення, виконаного з сендвіч-панелей. Якщо не встановити ущільнювачі, нащільники, не використовувати для задувки герметик, вітер буде гуляти по всіх кімнатах, а саме приміщення буде непросто опалити або забезпечити в ньому комфортне проживання або роботу в літню спеку.