Жоден водій не застрахований від виникнення непередбачених ситуацій в дорозі. Транспортний засіб може втратити здатність рухатись внаслідок відмови електрики чи інших несправностей, може потрапити у вибоїну та пошкодити підвіску. Причин виникнення форс – мажорних обставин безліч. Єдиним виходом з такої ситуації може стати виклик евакуатора.

Послуга евакуатор Бердичів доступна для автотранспорту вагою до 3 тонн не тільки в місті, але й на його околицях. Перевезення здійснюється методом- відвантаження або- буксирування.

Спеціальна техніка для здійснення евакування пошкодженого автотранспорту обладнана такими пристроями як

  • різного типу автомобільні платформи (ламані, зсувні або нерухомі),
  • підйомні крани (гідравлічні, механічні, або електричні лебідки),
  • крани – маніпулятори.

Керування спецтехнікою вимагає певного досвіду, знань та навичок. Тому допомогу в транспортуванні автотранспорту надають лише висококваліфіковані спеціалісти, адже від їх професіоналізму залежить оперативність та якість надання послуги.

Замовити послугу евакуатор Новоград-Волинський, чи евакуатор Бердичів можна в телефонному режимі. Для цього треба повідомити оператору компанії місцеперебування транспортного засобу, який потребує термінової доставки в сервісний пункт. Також треба проінформувати про характер пошкоджень автомобіля, та вказати його модель. Це необхідно для вибору спецтехніки потрібної грузопідйомності для надання ефективної допомоги в дорозі тим, хто потрапив у скрутну ситуацію.

На вартість послуги по евакуванню автомобіля впливають його стан та габаритні розміри, а також віддаленість до міста транспортної пригоди. Скористатися послугами евакуатора в містах України, водії можуть цілодобово.