Інколи у нашому житті трапляються непередбачувані речі, які потребують швидкого фінансового вирішення. Що тоді робити? Для цього було створене мікрокредитування та компанії, які на ньому спеціалізуються. Однією із таких компаній, що здатна дуже швидко надати позику є Манівео ( http://creditoff.com.ua/mikrokrediti/moneyveo.html).

Думаю, всі бачили рекламу або чули про чудного єнотика, що надає фінансову допомогу. Отож, що це за компанія Манівео та які послуги вона надає і поговоримо.

Манівео – компанія-мікрокредитор, що надає безготівкові позики за лічені хвилини. Перевагою даної компанії є те, що для оформлення кредиту не треба нікуди йти або їхати – все можна зробити вдома з особистого комп’ютера або зі смартфона. Для оформлення позики необхідно лише надати особисті дані та номер банківської карти (карта якого банку відкрита на ваше ім’я значення не має).

Для клієнта, що звернувся до Манівео вперше відсоток за користування кредитом складає лише нуль цілих одну соту. Для постійних клієнтів є заохочення у вигляді знижок. Також є можливість брати участь у програмі лояльності та у акціях. Окрім цього ви будете отримувати кошти за кожного друга, який взяв позику у Манівео за вашою рекомендацією. Беручи позику у цій компанії ви не будете переплачувати за додаткові платежі або комісії.

Час на оформлення кредиту складає близько десяти хвилин. П’ять хвилин витрачаються на перевірку достовірності вказаних вами даних, інші п’ять – на обробку інформації та прийнятті рішення про позику. Надалі за лічені секунди гроші будуть нараховані на ваш банківський рахунок і ви зможете їх використати.

Сума, яку модна вперше взяти у кредит, становить до чотирьох тисяч гривень. Надалі ви зможете брати у позику до п’ятнадцяти тисяч гривень. Термін кредиту становить тридцять календарних діб.