Золото тисячоліттями є самим популярним металлом у представників людської раси. З цього благородного матеріалу створюється величезна кількість чоловічих та жіночих прикрас. З чудовими творіннями людських рук користувачів обов'язково познайомить ювелірний магазин Kimberli. А ми ж розглянемо, яке золото знаходиться в тренді світової моди цього року.

Нинішній рік подарував ювелірам романтичний настрій. Завдяки цьому модними прикрасами нового сезону стали вироби, виконані в дусі романтизму. Такі прикраси мають витончені вишукані риси. В їх млосних лініях спостерігається легкий історичний флер часів рококо та бароко. Золото цього року виглядає просто розкішно. Його можна без сорому надягати на королівські прийоми. Багато прикрас сучасних майстрів вміло оброблені смарагдами та рубінами. Яскравим прикладом таких виробів можуть стати колекції Cartier та Chopard, що задають тон.

Романтика в цьому році оселилася в кільцях. Завдяки цьому чудовому почуттю на світ з'явилися фантастичні моделі прикрас, виконані в квіткових та абстрактних мотивах. Такі кільця відмінно підходять для повсякденного носіння та світських раутів. Вони чудово поєднуються з джинсами та вечірніми сукнями.

Нотки романтики зачарували й золоті сережки. Модні ювеліри в цьому сезоні створили неймовірну кількість прикрас у вигляді ажурних квітів. Багато моделей таких виробів мають делікатний додаток з дорогоцінних каменів. Саме цей варіант багато модниць вважають універсальним.

Крім чутливої романтики в цьому році задає тон й стиль вінтаж. Золоті прикраси, в цьому стилі, виглядають, немов фамільні коштовності. Вони дещо нагадують класичні зразки: красиве ограновування, розсипи дорогоцінних каменів, бездоганні стильні лінії виконання. Подібні прикраси виглядають просто бездоганно. Вони ідеально підходять жінкам зрілого віку.

В даний час купити модні прикраси з золота в нашій країні дуже просто. Інтернет – магазин Kimberli пропонує своїм клієнтам широкий вибір оригінальних та дуже стильних моделей. У великому каталозі цього сайту можна знайти кільця й сережки, намисто й підвіски, ланцюжки й браслети. Вся ця продукція володіє прекрасним виконанням та витонченим дизайном. На сайті інтернет – магазину будь-яку прикрасу можна купити в онлайн-режимі й отримати першокласний європейський сервіс, а також вигідну цінову політику.