Для звичайного споживача придбання постільної білизни з бамбукового волокна - просте завдання лише в теорії. На практиці відвідувачі магазинів стикаються з необхідністю вибору одного комплекту серед сотень варіантів, що відрізняються за вартістю, забарвленням, якістю плетіння. Щоб не втрачати час даремно, їм потрібно ознайомитися з низкою ключових показників, аналіз яких дозволить швидко і точно знайти ідеальний набір постільних речей. Він забезпечить міцний здоровий сон і додасть атмосфері спальні невимушеність і затишок.

Матеріал

Екологічна, м'яка бамбукова тканина, що має легку вагу і відрізняється простотою догляду - це оптимальна основа для пошиття постільних речей. Однак її властивості можуть змінюватися відповідно до технологічним процесам, використовуваними в цеху в процесі виготовлення матерії. Тому далекоглядним людям, які хочуть витратити гроші на зносостійку білизну з чудовими характеристиками, потрібно уважно вивчити інформацію з її упаковки і ознайомитися з заявленими специфічними особливостями тканини.

Плетіння

Натуральні волокна бамбука можуть бути сплетені по-різному. Тип плетіння визначає наскільки м'якою, шовковистою буде матерія. Також від цього параметра можуть змінюватися особливості догляду за тканиною і її стійкість до зношування.

Забарвлення

У покупців є можливість вибору кольору комплекту на свій смак, детальніше можна подивитися тут. Вони можуть стати володарями постільної білизни класичного білого, кремового або рожевого кольору, яка підійде для оздоблення традиційних спалень, або ж купити варіанти з нестандартними принтами, яскравими орнаментами і стильними малюнками. Вони найкращим чином доповнять інтер'єр сучасного лофту і мінімалістських міських квартир.

Які додаткові фактори важливо враховувати?

Визначившись з ключовими параметрами пошуку, потрібно звернути увагу на додаткові фактори. Так, зацікавлені в економії коштів люди можуть впорядкувати доступний в каталогах асортимент білизни за критерієм вартості. Це дасть можливість відсіяти варіанти, які не вписуються в рамки бюджету, встановлені покупцями. Розумно керуватися і такими факторами як:

- специфіка догляду (рекомендації від виробника з прасування, прання, виведенню плям з комплекту)

- текстура тканини

- якість швів

- розмір набору і його комплектація (кількість простирадл, наволочок, підковдр, їх ширина і довжина)

- особливості використовуваної фурнітури (гудзиків, блискавки та ін.)

Увага до цих параметрів - запорука безпомилкового вибору якісного товару, який відповідає всім вимогам і очікуванням.