Онлайн-кредити – це дуже зручне рішення проблем. Зазвичай їх беруть невеликими сумами у випадках, коли заощаджених коштів не вистачило до зарплатні. Також однією з причин онлайн-позик стають незаплановані витрати: на ремонт авто, лікування чи інші несподівані ситуації, на котрі неможливо передбачити під час планування бюджету.

Онлайн-позика має як плюсі, так і мінусі. Проте, щоб їх визначити, необхідно правильно розуміти призначення короткострокових кредитів: вони зовсім не підходять для купівлі дорогих речей, квартир чи автомобілів. Перед поданням запиту обов’язково визначтеся з сумою, строком позики та способом отримання. Це допоможе вибрати, що вам підходить більше – звичайний банківський кредит чи онлайн-позика.

онлайн-кредит

Основні переваги онлайн-кредитування

При оформленні кредиту в мікрофінансових організаціях є цілий ряд переваг – саме вони роблять цей вид позик таким популярним. Найкраще в цьому те, що отримати гроші в кредит на картку можна швидко і не виходячи з дому. Хіба ж не вигідно?

Отримання кредиту – процедура проста і легка. Займає вона всього 10-15 хвилин. Ви просто заповнюєте анкету і чекаєте, коли гроші прийдуть на картку.

  1. Оформлення з будь-якого місця знаходження – одна із найвагоміших переваг. Ви можете знаходитися де завгодно: вдома, в автомобілі, поїзді чи навіть за кордоном – це не стане перешкодою. Достатньо зайти на сайт і подати заявку в електронному форматі, після цього підтвердити згоду з умовами договору і просто чекати гроші на картку.
  2. Великим бонусом є те, що вам не потрібно повідомляти про взяття кредиту третіх осіб. Все, що потрібно знати про вас і вашу платоспроможність, компанії отримують з заповненої вами анкети, а також за допомогою перевірки по спеціальній базі.
  3. При отриманні кредиту готівкою або на картку до вас буде висунуто мінімум вимог. Найважливіше – це повноліття, а також наявність паспорту, ідентифікаційного коду і картки любого банку України. Ніхто не буде просити довідки з роботи та підтвердження платоспроможності. Навіть якщо у вас колись були прострочені, але оплачені кредити – це не зменшує шансів на отримання кредиту сьогодні
  4. Прості і зрозумілі розрахунки, які можна провести самостійно за допомогою кредитного калькулятора. Сума кінцевої виплати залежить від розміру кредиту та строку користування ним. Це можна перевірити ще до оформлення заявки на отримання займу, і більше ніяких додаткових нарахувань.

Коли вигідно скористатися кредитом онлайн?

Оформлення онлайн-кредиту не завжди доречне, тому що умови досить жорсткі. При короткочасних термінових позиках процент за користування коштами досить великий, і до цього потрібно бути готовим. Також потрібно бути впевненим у спроможності виплатити кредитну суму вчасно – інакше вас чекають не тільки додаткові завищені проценти, а і судові позови.

онлайн-кредит

Онлайн-позика буде доцільним у таких випадках:

  • коли потрібна сума до 15 тисяч гривень;
  • коли гроші потрібні менше ніж на місяць;
  • коли кошти необхідно негайно;
  • необхідність коштів виникла у вихідний, святковий день або у неробочий час.

Головний плюс будь-якого інтернет-сервісу з видачі термінових коштів – це вирішення усіх питань швидко і без зустрічей з кредиторами. Це, звісно, робить їх більш популярними, ніж банки. Але банки у свою чергу видають значно більші суми і на більший термін.

онлайн-кредит

Який кредит вибрати: банківський чи онлайн?

Більшість людей, особливо пенсіонерів, не довіряють Інтернету. Для них отримання кредиту через Мережу занадто складне і незрозуміле. Чи так це є насправді? Звісно, ні – онлайн-позики відкривають перед людьми багато можливостей.

Звісно, якщо вам потрібен кредит на квартиру або автомобіль – звертайтеся до звичайного банку. Але якщо вам не вистачає декількох сотень до зарплатні – можете сміливо користуватися послугами мікрокредитних організацій. Мікрокредити видаються у 75% випадків усім, хто їх потребує.

Якщо будь-який банк не видає кредит пенсіонеру, спираючись на те, що ця категорія населення не має достатнього рівня платоспроможності, то мікрофінансові структури довіряють своїм клієнтам. Отримання кредиту – це не нічний кошмар, а достатньо легка і зрозуміла процедура, котра займає не більше 10-15 хвилин. При цьому абсолютно неважливо, наскільки впевнено ви користуєтеся Інтернетом – навіть початківці зможуть впоратися з заповненням анкети.

Головне – правильно і чесно ввести інформацію про себе. Адже невірна або нечесна інформація – вагома причина, яка може спричинити відмову у позиці. Навіть якщо у вас заплямована кредитна репутація – будьте чесними, а шанси завжди є у всіх.