Кожна деталь в автомобілі може поламатися з різних причин. Радіатор працює постійно і піддається безлічі негативних впливів: забруднюється сміттям, накипом, піддається впливу агресивних речовин взимку, страждає від каменів, ламається в ДТП і т.д. Крім того, вийти з ладу радіатор може через поломки окремих деталей системи. У більшості випадків виправити становище може пайка радіаторів охолодження. Професійно виконаний ремонт дозволяє повернути до життя механізм з мінімальними витратами.

Поломка радіатора чревата виходом з ладу всього мотора. Сучасні автомобілі навіть не заводяться, якщо система охолодження не працює як треба. Тому важливо стежити за її станом і при найменшому натяку на проблему, звертатися за допомогою до фахівців, не доводячи до серйозної поломки.

Якщо ви помітили ознаки перебоїв в роботі радіатора охолодження, фахівці нашої автомайстерні допоможуть швидко знайти пробоїну і запаяти радіатор кондиціонера. Солідний досвід роботи і професійний рівень для приголомшливих результатів в найкоротші терміни.

пайка радiаторiв в Киiвi, ремонт радиаторов г. Киев, пайка радиатора г. Киев

Коли може знадобитися пайка радіаторів?

Пайка дає можливість вирішити більшість проблем в роботі системи охолодження. Причинами, які викликали проблеми в роботі радіатора, можуть бути:

• порушення герметичності трубок;

• тріщини в трубках;

• корозія;

• пошкодження механічного характеру і ін.

Якісна пайка, проведена професіоналами, в більшості випадків дозволяє усунути проблему і повернути працездатність системи охолодження.

В нашій автомайстерні Ви можете отримати професійну допомогу по пайку бачків, серцевин, трубок. Ми проводимо ремонт радіаторів з будь-якого матеріалу:

• алюмінію;

• пластика;

• міді;

• латуні.

Кожен з них вимагає особливого поводження і навичок. Наприклад, пайка алюмінієвих радіаторів неможлива в домашніх умовах - вона вимагає наявності спеціальних інструментів і матеріалів. Решта матеріали не менш вибагливі. Намагаючись виправити радіатор самостійно можна погіршити ситуацію і позбутися можливості здійснити ремонт, замість повної заміни деталей.

Ми проведемо будь-який вид пайки для вашого радіатора на вищому рівні. Якісна пайка радіаторів Київ забезпечить справну роботу системи. Наші клієнти отримують гарантію на 6 місяців.

Будемо раді допомогти в будь-який час!

https://www.remrad.in.ua/