У сучасному світі необхідно думати не тільки про те, як заробити певний статок, а й про те, як його зберегти. Дуже велика ймовірність несанкціонованого проникнення в житло, що може призвести до втрати накопичених роками цінних речей. Для того щоб захистити себе і своє нажите майно є кілька способів:

· Охорона будинку. Це досить надійний метод. Охорона дає можливість залишати дорогі речі вдома на будь-який період часу, але у цього методу є великий мінус - це, в першу чергу, дуже дорого.

· Підключення сигналізації. Також дієвий метод, але до тих пір, поки ніхто не знає що у вас є сигналізація. Досвідчені злодії або грабіжники досить швидко зможуть знайти метод обходу і потрапити в ваше житло абсолютно непоміченими.

· Зберігання всіх цінностей у банку. Також надійний та дієвий метод, але не зовсім зручний. Іноді трапляються ситуації, коли потрібно використати свої заощадження миттєво. Для цього кожен раз доведеться їхати в банк. Це спричинить за собою втрату часу, а час іноді оцінюється дорожче грошей.

· Особистий сейф. Для будинку також можна купити сейф, який зможе забезпечити вам повну безпеку при вторгненні в ваш будинок. Правильно підібраний і добре вмонтований в підлогу чи стіни сейф допоможе зберегти ваші цінності всередині вашого будинку. Також сейфи можуть використовуватися не тільки від грабіжників, а також для обмеження доступу до небезпечних речей, таким як вогнепальна зброя.

У будь-якому випадку, необхідно розуміти, що комбінування методів захисту свого нажитого добра принесе набагато кращий результат.