Щоразу посеред відпустки доводиться згадувати, що вдома залишилися важливі речі, які напевно знадобилися би в новому місті. Для того, щоб поїздка пройшла максимально успішно, варто скласти список, які предмети треба взяти з собою для комфортної подорожі в автобусі.

Почнемо перелік із найважливішого. Валіза для туриста в автобусі можете стати обтяжливою ношею. Найкращим варіантом для тур вихідного дня  https://alex-vander.com.ua/catalog/tury-vyhodnogo-dnya стане практичний рюкзак. Якщо ви плануете подорожувати автобусом ще не раз, обзаведіться містким портфелем. У нього можна скласти найважливіші речі. Повірте, цього буде достатньо для кількох днів у відпустці. Подорожувати з рюкзаком завжди зручно. Він не займає багато місця, до того ж не обтяжує під час прогулянок.

Одяг для подорожі має бути підібраним відповідно до сезону. Обов’язково з’ясуйте, яка температура передбачається на дні відпустки. Якщо є натяки на дощ або низьку температуру, покладіть у рюкзак теплу кофту, шкарпетки, довгий шарф, дощовик. Якщо поїздка припадає на спеку, візьміть із собою легкий головний убір. Не варто брати солом ’ яний капелюх, віддайте перевагу панамці, вона займе менше місця.

Для подорожі в тури вихідного дня з Одеси влітку найкращим комплектом одягу стануть шорти, футболка (або майка), кросівки (або зручні сандалі), головний убір, сонцезахисні окуляри. Оскільки в автобусі може бути прохолодно від кондиціонера, знадобиться і легка кофтинка. Якщо переїзд на автобусі передбачається довгий, візьміть у поїздку надувну подушку. Зараз у супермаркетах можна знайти спеціальні варіанти для подорожей.

Не зайвою під час поїздки стане невеличка сумочка для документів та дріб’язкових речей. Її можна брати із собою під час недовгих прогулянок, коли всі речі з рюкзаком не знадобляться. Можна вибрати сумку на пояс. Вона не буде заважати, але вмістить у себе все необхідне.

У кожній подорожі туристам знадобиться фотоапарат. Звичайно, ви можете брати з собою найкращу техніку, але зручніше користуватися, наприклад, телефоном. У сучасних гаджетах камери фотографують с достатньою якістю, тому проблем із фото не виникатиме. Категорично віддавати перевагу лише телефону чи ні, вирішувати вам. Але для зручності і облегшення багажу краще мати із собою мінімум речей.

Якщо ви обрали тур вихідного дня по Україні, варто запастися стійкими продуктами. Обирайте для себе краще, але не забувайте, що поруч із вами будуть їхати люди зі своїми смаками. Віддайте перевагу продуктам, які не мають різкого запаху. Не варто брати у автобус солону рибу, домашню ковбасу чи варені яйця. Такі продукти неприємно пахнуть для оточуючих, хоча сам гурман може і не помітити, як його сусіди затуляюсь носи. У цьому плані варто завжди бути чемним і думати не лише про себе.

Доповнити перелік можна засобами особистої гігієни, аерозолем від комарів, пігулками від нудоти. В будь-якому випадку треба враховувати індивідуальні потреби, тривалість подорожі, сезон, місце призначення. Подорож, без сумніву, виявиться вдалою, якщо ви заздалегідь продумаєте, що обов'язково варто взяти з собою.