Пиломатеріали з хвойних порід користуються великим попитом на українському ринку. Лідером в цій галузі залишається сосна, як найдоступніший, досить міцний і дешевий матеріал. Справа не тільки в ціні, соснові пиломатеріали завжди вважалися довговічними і екологічно чистими.

Сосна відноситься до хвойних порід дерева. Вона має рівний і довгий ствол, великі і численні смоляні ходи. Ця деревина м'яка і при сушінні не розтріскується, що дуже важливо при створенні пиломатеріалів.

Сосна, як основний матеріал підходить для будівництва будинків і бань, виготовлення несучих конструкцій, профілів дверей і вікон. Також вельми поширена внутрішня обробка матеріалами з цього дерева, а у виробництві меблів, у сосни немає гідних конкурентів.

Переваги соснових пиломатеріалів

Соснові пиломатеріали відрізняються безліччю позитивних якостей, які роблять їх затребуваними і популярними в будівництві, меблевому виробництві та інших сферах. Деревина сосни може мати різний відтінок: від блідо-жовтого до насиченого з червонуватим відтінком. Малюнок на ній витончений і акуратний, чітко видно смоляні ходи. Соснові пиломатеріали виділяють приємний і корисний для здоров'я аромат хвої. При перепадах температур, сосна виділяє фітонциди, які сприятливо впливають на організм людини.

Соснові пиломатеріали дуже зручні в експлуатації. Вони відрізняються:

  • невеликою вагою (не створюють додаткове навантаження на фундамент);
  • високою міцністю (можуть використовуватися як для обробки, так і для створення несучих конструкцій);
  • легка і зручна в монтажі;
  • проста в обробці (дозволяє створити деталі різної форми без проблем);
  • забезпечує відмінну звукоізоляцію;
  • має низькі показники теплопровідності;
  • стійка до деформації і гниття;
  • стійка до впливу вологи (нормально переносить затяжні зливи) і ін.

Недоліки соснових пиломатеріалів

Крім достоїнств, сосна, як і інші породи дерева має свої недоліки. Найголовніший і небезпечний з них - можливість самозаймання. При тривалому впливі високих температур деякі речовини в складі деревини можуть спалахнути. Однак, з цим недоліком просто боротися - досить обробки якісними антипіренами. Їх, як і інші захисні склади, сосна вбирає швидко і повністю, так як має невелику щільність. Таким чином можна швидко підвищити термін експлуатації і стійкість деревини.

На даний момент з сосни виробляють практично всі види пиломатеріалів: обрізні і необрізні дошки, бруси, блок-хауси, вагонку і т.д. Всі їх Ви можете замовити на сайті компанії https://pilomaterial.com.ua. Всі пиломатеріали поставляються безпосередньо від виробника. Ми гарантуємо високу якість і швидку доставку.