У сучасному світі доглянута зовнішність - це візитна картка і запорука успіху. Розвиток косметології разом з https://dias.styleдозволяє удосконалювати догляд за шкірою, роблячи його максимально ефективним і комфортним. З кожним днем ​​популярність косметичних процедур зростає.

Естетична косметологія - це можливість зробити шкіру гладкою, розгладити дрібні і великі зморшки, надати об'єм окремих частин обличчя, зробити шкіру пружною і еластичною. Естетична косметологія дозволяє створити ідеал краси: чисте обличчя без прищів, пігментацій і забруднень, еластична шкіра, відсутність зморшок. Косметика для всіх процедур естетичної косметології використовується тільки професійна, із суворим урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

Процедури естетичної косметології покликані служить красі. Клієнтам пропонується:

різні види чищення обличчя: комбінована, хімічна, механічна і т.д .;

масаж обличчя;

депіляція;

експрес-процедури;

омолоджуючі процедури.

Естетична косметологія може мати комбінований напрям: харчування, омолодження тощо, а може мати обмежену дію на конкретну проблему. У другому випадку ліміт часу обмежений, а процедури називаються експрес-процедурами.

Рішення про необхідність і способи усунення конкретних недоліків приймається тільки індивідуально.

Розглядаючи докладніше різні види процедур, можна визначити найбільш підходящі, щодо особисто вас.

Пілінг - процедура очищення шкіри. В основі цієї процедури лежить природна здатність шкіри до регенерації (відновленню). Процедура пілінгу видаляє верхній шар ороговілих клітин шкіри. В цьому випадку, організм реагує на видалення шару, як на неполадки і активно починає процес відновлення, наповнюючи шкіру молодими клітинами і речовинами для її здоров'я. Пілінги поділяють за двома класифікаціями: за глибиною і товщині проникнення.

Поверхневий (самий щадний): видалення верхнього шару за допомогою кислот різного виду з метою корекції дрібних зморшок, прищів, пігментації.

Серединний: видалення всього поверхневого шару косметичними та апаратними засобами, після яких організм самостійно запускає відновлювальні процеси з метою уповільнення і блокування процесів старіння, видалення розтяжок, рубців, зморшок, веснянок.

Глибокий пілінг: видалення всього шару епідермісу з метою видалення глибоких зморшок, акне, рубців, блокування процесів старіння. Ця процедура проводиться тільки в стаціонарі.