Кадастровий номер – це певна кількість символів, що містять інформацію про розташування тієї чи іншої земельної ділянки. Цей номер потрібен кожному громадянину нашої країни, який збирається здійснити продаж власної землі або змінити її цільове призначення. Дана комбінація символів є унікальною. Вона існує на всьому протязі існування земельної ділянки. Для її отримання зацікавлені особи повинні звернутися до Центру земельного кадастру. Сприяння в отриманні кадастрового номера https://lexstatus.com.ua/otrumannja-kadastrovogo-nomera/ також надає цілий ряд приватних компаній. Одним з таких фахівців є компанія LexStatus. Висококваліфіковані професіонали цієї установи обов'язково допоможуть кожному клієнтові в найкоротші терміни оформити необхідну документацію.

На даний момент отримання кадастрового номера пов'язано з цілим рядом бюрократичних труднощів. Кожен власник земельної ділянки, в першу чергу повинен зібрати значний перелік необхідних документів. У цей перелік входять копія акта на право власності земельною ділянкою, довідка з садового товариства, копії всіх сторінок паспорта і т. д. Для присвоєння кадастрового номера також слід мати в наявності зйомку земельної ділянки з прив'язкою до місцевості та землевпорядну документацію. Сама процедура приватизації землі може зайняти досить пристойний час. Вона передбачає оформлення держакту та його реєстрацію в Центрі земельного кадастру. Всі перераховані дії стандартно займають у людини багато часу та грошових коштів. Тому досить пристойна кількість жителів нашої країни намагається вирішити дану проблему за допомогою компетентних фахівців. Спеціалізована компанія LexStatus протягом багатьох років допомагає нашим співвітчизником в отриманні кадастрового номера. Скористатися послугами даного закладу може будь-який житель нашої країни навіть в режимі онлайн.

Компанія LexStatus – справжній професіонал своєї справи. Команда цієї компанії надає своїм клієнтам цілий ряд переваг співпраці. Будь-який замовник може у її стінах скористатися послугою термінового отримання кадастрового номера. Вона передбачає повне супроводження процедури та мінімальні терміни оформлення. Як розпоряджатися своїми коштами та часом, вирішувати, звичайно ж, вам. Однак чи варто витрачати дорогоцінні моменти життя на відвідування державних установ!